هفته بیست و هشتم لیگ برتر؛ پرسپولیس – پدیده؛ جشن قهرمانی امروز در آزادی

نگام، ورزشی – هفته بیست و هشتم لیگ برتر با انجام یک بازی تشریفاتی از امروز آغاز می‌شود و پرسپولیس درحالی که قهرمانی خود را قطعی کرده، به مصاف تیم پدیده مشهد می‌رود.

 یکی از تشریفاتی ترین بازی‌های لیگ برتر، امروز بین تیم قهرمان شده پرسپولیس و تیم تثبیت شده در میانه جدول پدیده در ورزشگاه آزادی انجام می‌شود. دیداری که بیشتر تحت تاثیر جشن قهرمانی سرخ پوشان خواهد بود و چه بسا در طول نود دقیقه هم کمتر توجهی به مسائل فنی فوتبال به ویژه از سوی تماشاگردان حاضر در میدان صورت گیرد.

پرسپولیس بعد از آن که هفته گذشته قهرمانی خود را در تبریز مسجل کرد، امروز با انگیزه براه انداختن جشن قهرمانی در آخرین دیدار خانگی‌اش در لیگ به میدان می‌رود و حداقل انتظارش از هوادارانش این است که امروز همه سکوهای ورزشگاه آزای توسط آنها پر شود تا بتوانند جشن قهرمانی خود را با شکوه هرچه تمامتر برگزار کنند.

نتیجه این بازی هیچ تاثیری در حال هیچ یک از دو تیم ندارد و شاید تنها این تیم مشهدی باشد که برای ارتقای جایگاه خود در جدول انگیزه‌ای به نسبت بیشتر از سرخ پوشان داشته باشد.

رضا مهاجری سرمربی پدیده که تیمش در این فصل بیشتر از انتظار نتیجه گرفته، بعد از ۵ پیروزی پی در پی هفته گذشته در خانه خود مغلوب تراکتورسازی، یکی از سه تیم بالای جدول شد تا نوار پیروزی هایش اینچنین با یک شکست پاره شود. حداقل خواسته تیم پدیده از این بازی، نباختن در وهله اول و استفاده از فضای سرمستی حاکم بر پرسپولیس بابت قهرمانی و کسب پیروزی مقابل این تیم در وهله دوم است.

بازیکنان این تیم هم بی تمایل نیستند تا با شکست دادن قهرمان این دوره از مسابقات، خودی نشان دهند. به خصوص که این بازی پخش مستقیم است و میلیون‌ها بیننده دارد و به هفته های پایانی و آغاز بازار مکاره نقل و انتقالات هم نزدیک می‌شویم.

این دیدار از ساعت ۱۷:۴۵ امروز به میزبانی پرسپولیس در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود.