انتصاب سید صولت مرتضوی شهردار مشهد به عنوان رئیس ستاد های استانی رئیسی

نگام ، سیاسی _ مرتضوی شهردار مشهد که پیش از این نمایندگی رئیسی در جمنا را برعهده داشت ریاست  ستاد های استانی ابراهیم رئیسی را بر عهده گرفته است .

فعالیت انتخاباتی شهردار مشهد در حالی است که مرتضوی هنوز مرخصی یا استعفای خود را به شورای شهر مشهد اعلام نکرده است.

سید صولت مرتضوی که از وی به عنوان سیاسی‌ترین شهردار مشهد یاد می‌شود یک روز پس از زلزله در مشهد مردم این شهر را که در حالت اضطراری قرار داشتند تنها گذاشت و برای شرکت در جلسه جنا به نمایندگی از رئیسی به تهران رفت.

 در شرایطی که مردم مشهد ساعاتی بد را در شرایط بحرانی زلزله سپری می‌کردند ،سید صولت مرتضوی به جای حضور در شهر و کمک به عادی سازی شرایط ترجیح داد به عنوان نماینده  رئیسی راهی نشست جمنا شد تا رئیسی به عنوان تنها ناجی این شهر در اذهان مردم باقی بماند.

شبکه های مجازی نیز به سرعت اقدام به نشر اقدامات آستان قدس رضوی در حمایت از مردم وحشت زده شهر مشهد کردند که شب را به سختی تا صبح سپری کرده‌ بودند.

توزیع صبحانه، نهار و شام رایگان، انجام رایگان مراسم اعتکاف و … برخی از فعالیت‌هایی بود که با نام این نامزد انتخاباتی در شهر عجین شده بود.

در این میان مهم ترین نکته عدم حضور شهردار مشهد به عنوان مهم ترین مجموعه در حوزه ساماندهی و نظارت بر وضعیت مردم مشهد بود.

اعضای شورای شهر مشهد نیز نسبت به ترک شهردار مشهد در شرایط اضطراری هیچ گونه واکنشی را نشان ندادند که این مساله این شائبه را ایجاد کرد که قرار است آنها هم در زمین مجموعه شهرداری بازی کنند.

و اکنون نیز شنیده ها حاکی از آن است که سید صولت مرتضوی ریاست  ستاد های استانی ابراهیم رئیسی را بر عهده گرفته است.