نامه رییسی به صداوسیما از داخل سازمان دیکته شده بود / معاونت صداوسیما علیه رسانه ملی

نگام ، سیاسی _ با بالا گرفتن اختلاف  رییس رسانه ملی با اتاق فکر و عملیات روانی علیه دولت (مجید آخوندی، مهردادسید مهدی و عبدالرضابوالی) حمله به صداوسیما از درون این سازمان آغاز شد و در اقدامی عجیب نامه ابراهیم رئیسی به رسانه ملی در بخشهای مختلف خبری قرائت شد!

 

به گزارش پایگاه خبرى جانبازان اصلاح‌طلب این اتفاق شائبه همکاری مثلث حمله به دولت مستقر با ستاد رییسی را تقویت کرد و به اعتقاد بسیاری، اصل نامه نگاری تولیت آستان قدس رضوی با صداوسیما، پیشنهاد و انشای همین افراد بوده است تا ضمن تقویت خط سیاسی خود علیه دولت، رییس سازمان را نیز تحت فشار قرار دهند.

 

بر همین اساس شنیده شده، اخیرا در جلسه شورای معاونین صداوسیما درگیری لفظی شدیدی میان رییس و مدیر شبکه خبر، معاون سیاسی و رییس خبرگزاری صداوسیما شکل گرفته که نگرانی ریزش شدید مخاطبان و بی اعتمادی مردم به تلویزیون و هجوم به شبکه های ماهواره ای و رسانه های اجتماعی، علت نزاع عسکری با مدیرانش بوده است.

 

در دوره های گذشته در مورد روسای جمهور مستقر در انتخابات دور دوم تا پیش از شروع ایام تبلیغات رسمی صدا و سیما طبق روال برنامه های رییس جمهور را پوشش می داده است.