شهرداد روحانی گزیده آثارش را در ساری اجرا می‌کند

نگام ، فرهنگ و هنر _ شهرداد روحانی گزیده‌ای از ساخته‌هایش را در قالب یک رسیتال پیانو در سالن سلمان هراتی شهر ساری به اجرا درمی‌آورد.

شهرداد روحانی در گفتگو با خبرنگار ایلنا، درباره کنسرت تازه‌اش گفت: در این کنسرت آثاری که خودم ساخته‌ام را ۱۴ اردیبهشت با همراهی آرش اسلامی که نوازنده سازهای کوبه‌ای است؛ در ساری اجرا خواهم کرد.

وی در ادامه افزود: من سال‌های طولانی است که چنین اجراهایی را در شهرستان‌‌ها برگزار می‌کنم و اصلا برنامه جدید و غافلگیرکننده‌ای برایم محسوب نمی شود. من در تمام شهرستان‌های کشورمان چنین اجراهایی را روی صحنه برده‌ام و تنها در ساری کنسرت برگزار نکرده بودم که خوشبختانه در این برنامه در خدمتشان خواهم بود.

این آهنگساز همچنین عنوان کرد: همواره گفته‌ام متاسفانه تمام فعالیت‌های هنری در پایتخت متمرکز شده و برای کسانی که در استان‌های دیگر و شهرستان‌ها زندگی می‌کنند بسیار سخت است برای دیدن این برنامه‌های فرهنگی به پایتخت بیایند. درنتیجه من تصمیم گرفتم خودم به شهرستان‌ها بروم و آثار خودم را برای عزیزانی که در شهرستانها هستند، اجرا کنم.

شهرداد روحانی در ادامه گفت: پیام‌های بسیار زیادی از شهرهای مختلف همواره دریافت می‌کنم که می گویند ای کاش می‌شد چنین برنامه‌هایی در شهرها هم اجرا می شد و من نیز در پاسخ به آنها تصمیم به اجرای گزیده‌ای از آثارم در قالب برنامه‌های رسیتال پیانو در شهرستان‌ها گرفته‌ام.

وی درباره تفاوت‌های اجرا در شهرهای دیگر گفت: در شهرستان‌ها امکانات بسیار محدودتری برای برگزاری کنسرت وجود دارد و کنسرت‌ها در سالن‌های جمع و جورتری برگزار می‌شود؛ به همین دلیل معمولا فاصله با مخاطبان بسیار کمتر است و همواره حس و حال بسیار قوی‌تری در حین اجرا به وجود می‌آید. همچنین از آنجا که چنین برنامه‌ها و کنسرت‌هایی در بسیاری از شهرستان‌ها وجود ندارد برای آنها بسیار تازگی دارد و استقبال از برنامه واقعا فوق‌العاده است. همچنین قدردانی که از این برنامه‌ها می‌شود در نوع خود فوق‌العاده است و این ابراز احساسات برای خود من نیز بسیار جالب و عزیز بوده و هست.