آماده‌باش پلیس راهور تهران در روز رای گیری/هیچ محدودیت ترافیکی نداریم

نگام ، اجتماعی _ رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور تهران گفت: امروز همزمان با رای گیری دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا هیچ محدودیت ترافیکی نداریم.

به گزارش ایلنا سرهنگ محمد رازقی، رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور تهران در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا با اعلام این خبر گفت: تنها محدوده برخی از اماکن محل اخذ رای را که با ازدهام جمعیت روبه‌رو می‌شوند مانند حسینیه ارشاد و برخی میادین مانند تجریش و … را تحت کنترل قرار می‌دهیم.

وی افزود: همکاران ما تلاش می‌کنند تا خیابان‌های منتهی به این اماکن را تقویت و با حضور بیشتر وضعیت را کنترل کنند تا تردد در شهر به آسانی انجام شود.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور تهران خاطرنشان کرد: با توجه به اقدامات و برنامه‌ریزی‌های پلیس راهور تهران برای روز جمعه ۲۹ اردیبهشت هیچ محدودیت ترافیکی و یا طرح ترافیکی نداریم.

وی افزود: همکاران ما در خیابان‌های تهران حضوری گسترده خواهند داشت، ولی در جایی طرح اضافه وجود ندارد. همکاران ما در آماده‌باش کامل به سر می‌برند تا شهروندان بتوانند به راحتی به محل اخذ رای بروند.