۴۰۰هزار هوادار پرسپولیس ناپدید شدند!

نگام ، ورزشی _ مدیرروابط عمومی باشگاه پرسپولیس گفت: « سازمان لیگ به ما بگوید که ۴۰۰ هزار تماشاگر پرسپولیس چگونه از آمار بلیط فروشی حذف شده اند؟»

به گزارش “ورزش سه”، بعد از حرفهای علی اکبر طاهری مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درباره مشکلات مربوط به پرداخت پول بلیط فروشی بازی های پرسپولیس ، سازمان لیگ بیانیه ای منتشر کرد که در آن اعداد و ارقام تازه ای به چشم می خورد.

پندارخمارلو مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس در این رابطه گفت:« ما مسایل مختلفی برای طرح سوال داریم اما در اینجا می خواهیم فقط روی دو سوال مهم تمرکز کنیم: ۱- چه اتفاقی افتاد که آمار ۹۸۸ هزار تماشاگر پرسپولیس در فصل قبل اکنون ۵۸۸ هزار نفر شده است و ۲- طرح میانگین بلیط ۸۵۰۰ تومان بر اساس چه معیاری به دست آمده است؟»

مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس در رابطه با شبهات موجود در بیانیه سازمان لیگ درباره بلیط فروشی پرسپولیس گفت:« درباره میانگین قیمت بلیط هایی که سازمان لیگ اعلام کرده نکات جالبی وجود دارد. این واضح و مبرهن است که در استادیوم آزادی اولین جایگاههایی که توسط تماشاگران پر می شود جایگاه و روبروی جایگاه هستند. اگر دقت کنید حتی دربازیهایی که جمعیت کمی آمده و مثلا سی هزارنفر در ورزشگاه بودند نیز تماشاگران در جایگاه و روبرو جایگاه نشسته اند.»

او افزود:« بلیط جایگاه با کارت عضویت ۱۵ هزارتومان و با کارت ملی ۱۸ هزار تومان است. روبروی جایگاه نیز با کارت عضویت ۸هزار تومان و با کارت ملی ۱۰ هزارتومان است. پشت دروازه ها نیز همینطور با کارت عضویت ۸ هزار و با کارت ملی ۱۰ هزار تومان است. طبقه بالا هم با کارت عضویت بلیط ها ۵ هزارتومان و با کارت ملی ۷ هزارتومان است.»

مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس همچنین اضافه کرد: « حالا بر اساس میانگینی که سازمان لیگ اعلام کرده است و ۸۵۰۰ تومان در نظر گرفته یعنی تمام هواداران پرسپولیس در طول فصل در طبقه دوم نشسته اند؟!!! این درحالی است که همانطور که گفتم حتی در کم تماشاگر ترین مسابقات پرسپولیس نیز جایگاه و روبروی جایگاه بوده است که پر شده است.»

خمارلو ادامه داد:« جالب تر اینجا است که درآمد شرکت برهان مبین که بلیط فروشی را انجام داده تنها ۷۰۰ میلیون تومان از باشگاه پرسپولیس کمتر است. »
او از سازمان لیگ خواهان پاسخگویی شده و گفت:« سازمان لیگ به ما توضیح بدهد که در کجای دنیا سهم باشگاه تنها ۷۰۰ میلیون بیشتر از شرکت بلیط فروشی است؟»

مدیر روابط عمومی پرسپولیس گفت:« سازمان لیگ چندی قبل اعلام کرد که تماشاگران پرسپولیس در فصل قبل ۹۸۸ هزار نفر بوده است اما الان می گویند این رقم پانصد و خرده ای هزار تماشاگر است. حالا این سوال ما است که ۴۰۰ هزار تماشاگر پرسپولیس در این آمار چه شدند؟!»
او افزود: «همانطور که گفتم سازمان لیگ قبل از این تماشاگران پرسپولیس را ۹۸۸ هزار و استقلال را ۶۳۰ هزار نفر اعلام کرده بود.»

خمارلو در پایان گفت:« اینکه برای بدست آوردن میانگین مبلغ بلیط ها اینگونه در نظر گرفته اند که تماشاگران پرسپولیس همه در طبقه بالا نشسته اند در نوع خودش جالب است. البته ما سوالات دیگری هم از سازمان لیگ داریم که در زمان مناسب آنها را هم مطرح خواهیم کرد.»