سیدهادى خامنه‌اى: رفع حصر به انقلاب آبروى بیشترى مى‌دهد

نگام ، سیاسی _ در جلسه فوق‌العاده جمعی از اعضای مجمع نیروهای خط امام که به منظور بررسی وضعیت سیاسی کشور تشکیل شد، حجت الاسلام و المسلمین سیدهادی خامنه‌ای دبیر کل مجمع ضمن یادآوری سوابق و خدمات آقایان کروبی و موسوی و خانم رهنورد به انقلاب و نظام اسلامی تاکید کرد: اطمینان دارم رفع‌حصر به ‌انقلاب‌اسلامی ‌آبروی ‌بیشتری‌ می دهد و جایگاه قانون‌ را محکم ترمی کند ‌و دلسوزان‌ را به‌ آینده‌ انقلاب ‌امیدوارتر‌ می کند.

سیدهادی خامنه‌ای در جلسه فوق‌العاده جمعی از اعضای مجمع نیروهای خط امام گفت: اطمینان دارم رفع حصر به ‌انقلاب‌اسلامی ‌آبروی ‌بیشتری‌ می دهد و جایگاه قانون‌ را محکم‌تر می کند.

به گزارش امتداد، در جلسه فوق‌العاده جمعی از اعضای مجمع نیروهای خط امام که به منظور بررسی وضعیت سیاسی کشور تشکیل شد، حجت الاسلام و المسلمین سیدهادی خامنه‌ای دبیر کل مجمع ضمن یادآوری سوابق و خدمات آقایان کروبی و موسوی و خانم رهنورد به انقلاب و نظام اسلامی تاکید کرد: اطمینان دارم رفع‌حصر به ‌انقلاب‌اسلامی ‌آبروی ‌بیشتری‌ می دهد و جایگاه قانون‌ را محکم ترمی کند ‌و دلسوزان‌ را به‌ آینده‌ انقلاب ‌امیدوارتر‌ می‌نماید.

دبیرکل مجمع همچنین ابراز امیدواری کرد: با تلاش‌های همه دلسوزان و خیرخواهان انقلاب و نظام این مشکل هرچه سریعتر مرتفع شود.