استقبال ایرانیان از یالچین‌تاش خواننده پاپ ترکیه

نگام ، بین الملل _ الیاس یالچین‌تاش خواننده سبک پاپ ترکیه در پی استقبال گسترده ایرانیان، ترانه ای با عنوان «هیچ» را به زبان فارسی همخوانی کرده و در آنتالیا برای هواداران ایرانی خود اجرا خواهد کرد.

به گزارش آناتولی فارسی ،  الیاس یالچین‌تاش خواننده و ترانه سرای جوان سبک پاپ ترکیه که کنسرت او در شهرهای مختلف ایران به دلیل تداخل با انتخابات ریاست جمهوری این کشور لغو شده بود، در پی استقبال گسترده هواردان ایرانی خود ابتدا در شهر وان و اکنون در آنتالیا به روی صحنه خواهد رفت و در ترانه ای با نام «هیچ» با خوانند ایرانی یک همخوانی انجام داد.

وی در گفتگو با خبرگزاری آناتولی در ارتباط با  این همخوانی که در تاریخ ۷ آگوست وارد بازار خواهد شد اظهار داشت:

«در ترانه ای با نام «هیچ» با مسعود صادقلو در ایران یک همخوانی انجام دادم. این ترانه که با همکاری کیا محمدیا تهیه شده و فقط در ایران منتشر خواهد شد. شعر( به زبان ترکی) این ترانه را خودم ساختم و برای این ترانه موزیک ویدئو تهیه خواهیم کرد، اما هنوز تاریخ مشخصی برای این کار مشخص نشده است.

ایرانیان به ترکیه علاقه زیادی دارند و همه ساله برنامه های کنسرت فراوانی برای گردشگران ایرانی در شهرهای مختلف ترکیه ترتیب داده می شود.

ما برای برنامه کنسرت‌هایی که قرار بود در شهرهای مختلف ایران برگزار کنیم تمام مجوزهای لازم را دریافت کردیم، اما زمان کنسرت ما با انتخابات ریاست جمهوری این کشور تداخل پیدا کرد و متاسفانه نتوانستیم اجرا کنیم.

در پی استقبال و درخواست گسترده ایرانیان در تاریخ ۲۲ ژوئن (اول تیر) برای ایرانیان در شهر وان ترکیه کنسرت ویژه ای برگزار کردیم. علی رغم اینکه ماه رمضان بود، ۹۰۰ ایرانی به این کنسرت آمدند و ما از این استقبال گسترده خیلی خوشحال شدیم.

علاقه و استقبال ایرانیان از موسیقی من، توجه مدیر برنامه ریزی و کنسرت ها را به خود جلب کرد و پیشنهادهای زیادی برای انجام کنسرت دریافت کردم.

آرمین هاشمی مدیر برنامه های شادمهر عقیلی نیز با ما ارتباط برقرار کرد و پیشنهاد داد تا کنسرتی مشترک در آنتالیا بر گزار کنیم. ما در تاریخ ۳ و ۱۰ سپتامبر (۱۲ و ۱۹ شهریور) با شادمهر کنسرتی مشترک برای ایرانیان برگزار خواهیم کرد.

از ماه‌ اکتبر تا فوریه سال آینده نیز با خواننده های معروف ایرانی در سوئد، نروژ آلمان، هلند و انگلستان کنسرت برگزار خواهم کرد.

البته به تلاش خود را برای کنسرت در ایران ادامه می دهیم. امیدوارم در اولین فرصت بتوانم برای هواداران ایرانی خود در ایران کنسرت برگزار کنم. برنامه های کنسرتم برای ایرانیانرا می توانند از پیج اینستگرام دنبال کنند.»