افتتاح کارخانه آبجو سازی در سوریه به مناسبت تحویل پیکر محسن حججی / فرید مصطفوی

چند روزی ست که باخبر شدیم در کشور دوست و همسایه اغای خامنه ای ، یعنی سوریه کارخانه آبجو سازی تأسیس شده است.خوشا به غیرتشان و نوش جانشان و کور شود هر آنکه نتواند دید.اما خواهشا به شعور ملت توهین نکنید.آخر شهید مدافع حرم چه صیغه ای است ،زین پس شاید نیاز به شهید مدافع کارخانه آبجو سازی آقای بشار اسد هم باشد.
چرا با احساسات ملت بازی میکنید،چرا اسطوره سازی های متوحشانه میکنید.چرا توحش و قتل و خونریزی را تبلیغ میکنید برای حفظ آرمان های زیر میزتان.
چرا و به چه قیمتی و چگونه با داعش معامله کردید تا از یک انسان که سرش را سر اعتقادات شخصی خودش داد که بحث آن کاملا مفصل است ، برای خود تبلیغات براه بیاندازید.
به ولله جواب خون این جوانان را که با شستشوی مغزی امثال خامنه ای ها و تبلیغات شبکه های تندرو و البته دروغ پراکن فارس ها به خط مقدم جبهه بشار اسد میفرستید را نمیتوانید پس دهید.
اگر بنا بر اسطوره سازی باشد باید آن مرد بیچاره که بخاطر برخورد زشت یک آخوند به ناموس مردم با او درگیر شد و در نهایت جانش را داد ،اسطوره بنامیم.کسی که برای خاک و ناموس خود جانش را داد.شاید فراموش کرده اید نامش را، اما من به یادتان می آورم،مرحوم نحوی پور.
نامی که زیر سایه نام حججی قرار گرفت و فراموش شد و خونش پایمال.
شاید هم اینبار خواستید سناریوی جدیدی را به اجرا بگذارید .همیشه میگویند در کشور هایی که مخالفان داخلی دارند کاری کنید که حواسشان به مخالفان بیرون از مرز خود باشد و سناریویی طراحی کنید که ملت توان تفکر به مشکلات داخلی را نداشته باشد، آن هم مردم احساساتی و مظلوم ایران که اسیر دست ظالمانی از جنس هیتلر زمانه به سرکردگی علی خامنه ای شده اند.
در یادداشت قبل گفتم که اغای خامنه ای ، ذلت از آنچه در آینه میبینید به شما نزدیکتر است،اکنون باز هم تکرار میکنم ،دیگر دوره این نقش بازی کردن ها و سناریو سازی ها تمام شده است.به خود آ…
کاش لااقل اجازه ساخت کارخانه آبجو سازی را در کشور خودمان میدادند تا دلمان به حال مدافعان حرمشان بیش از پیش نسوزد.

دست برکشید از تحجر،اینجا ایران است،مردم ما هوشیارتر از آن هستند اما همیشه هوشیاری گره کار را باز نمیکند، قدری خباثت لازم است که شماها به اندازه کافی از این غده چرکین اندوخته اید تا بتوانید بر هوشیاری و احساسات مردم چیره شوید.
شرم بر شما باد و باده ی سوری بنوشید به سلامتی نابودی خود و آزادی ایران.