خانواده اردبیلی با جسد دختر ۹ ساله اشان از سفر تفریحی به خانه برگشتند

نگام ، حوادث _ خانواده ای که بدون توجه به تابلوهای هشداردهنده در نقاط ممنوعه شنا ، دل به دریای توفانی انزلی زده بودند، بدون دختر ۹ ساله خود راهی شهر و دیارشان شدند.

به گزارش رکنا ، معاون عملیات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی گفت: با تماس مردمی به سامانه ۱۲۵ مبنی بر غرق شدن کودکی در دریا، نیروی های امداد و نجات و تیم واکنش سریع آتش نشانی علاوه بر اطلاع رسانی به نیروهای هلال احمر و نیروی انتظامی، سریعا در محل حادثه حضور یافتند.

علیرضا جعفرزاد راد افزود: خانواده ای اهل استان اردبیل، بدون توجه به تابلوهای هشدار دهنده در مناطق ممنوعه شنا در دریای طوفانی بندرانزلی اقدام به شنا کرده بودند که متاسفانه بی احتیاطی این خانواده، موجب شد دختر ۹ ساله آنان در دریا غرق شود.

وی یادآور شد: حادثه در بخش انتهای پارک شهید اسحاقی انزلی رخ داد و جنازه این کودک پس از ۲ ساعت، در ساحل دهکده ساحلی انزلی پیدا شد.

جعفرزاد راد با اشاره به حضور هفت آتش نشان ، یک دستگاه آمبولانس هلال احمر با سه امدادگر و همچنین حضور فرمانده نیروی انتظامی انزلی در محل حادثه ، اظهار امیدواری کرد که مسافران ورودی به گیلان، با رعایت موارد ایمنی و توجه به هشدارها، علاوه بر استفاده از مواهب الهی این استان سرسبز، با خاطره ای خوش به شهر و دیار خود بازگردند.