مرگ باکلاس یا مرگ بی کلاس؟؟

طبق اعلام رسمی فرمانده ی نیروی انتظامی استان خراسان شمالی، متوفیان جاده ای در سال قبل بیست و پنج درصد افزایش داشته است…

در سوریه در طول شش سال جنگ داعش، متوفیان این کشور بیست درصد رشد داشته است، در ترکیه که بیشترین مرز را با سوریه دارد و بیشترین حملات تروریستی را به خود دیده است، متوفیان حملات تروریستی و جاده ای و سکته های قلبی و مغزی، همگی با هم رشدی معادل پنج درصد داشته است..

حالا به شما دوستان و همشهریان عزیز توصیه می شود که یک مرگ باکلاس را با کمترین درصد رشد انتخاب کنید، تا مردن و له شدن در یکی از جاده های ایران.

چند پیشنهاد هم داریم:

اول اینکه عید امسال را در ایران بمانید و با رشد سعودی متوفیان جاده ای، احتمال پنجاه درصد شما در یکی از جاده های بین راهی، زبانم لال، متوفی می شوید، و خدایی نکرده یک مرگ بی کلاس نصیبتان می شود، تازه اگر شانس بیارید و بمیرید، در غیر این صورت مصدوم می شوید و احتمالا سالهای باقی مانده ی عمرتان را روی تخت در منزل یا بیمارستان سپری کنید.

دوم:  عید امسال برای جنگ با داعش به سوریه بروید و با جنگ بر علیه وحشی های داعش و گروه های تروریستی دیگر، هم پنج درصد احتمال متوفی شدن شما کمتر می شود، هم اگر متوفی شدید، شهید شده اید و یک مرگ خداپسندانه و باکلاس نصیبتان می شود، احترام دنیا و عزت آخرت نیز نصیبتان می شود.

سوم: عید امسال به ترکیه بروید، از امکانات تفریحی لذت ببرید، مردم آن دیار را امربه معروف و نهی از منکر کنید، احتمال متوفی شدن شما به کمترین درصد ممکن می رسد، اگر هم متوفی شدید، لااقل در یک کشور باکلاس متوفی شدید، لذت های دنیوی برده اید، احتمال قوی نیز شما به عزت نصف نیمه ای اخروی هم دست پیدا کرده اید، چونکه به دست وحشی ترین و پست ترین انسانهای روی زمین متوفی شده اید، نه با یک پراید لنگن که اول شما را شکنجه می دهد بعد شما را متوفی می کند.

این پیشنهاد این بنده ی حقیر بود به ملت شریف و همیشه در صحنه ایران، اختیار متوفی شدن با شماست، فقط ما در حد توان اندکمان توصیه های متوفی شدن را به شما نمودیم.

سال خوبی داشته باشید