مطرح شدن محدودیت های جدید رئیس دولت اصلاحات در کمیسیون امنیت ملی

نگام ، سیاسی _ یک عضو اصلاح‌طلب کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از بررسی موضوع محدودیت‌های جدید رئیس دولت اصلاحات در این کمیسیون و شورای امنیت کشور خبر داد.
به گزارش انتخاب، علیرضا رحیمی با انتشار یاداشتی در کانال تلگرامش از طرح موضوع اعمال محدودیت‌های جدید علیه رئیس دولت اصلاحات در جلسه روز گذشته کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس خبر داد.
عضو هیات رییسه فراکسیون امید مجلس در این رابطه نوشت: موضوع محدودیت‌های رئیس دولت اصلاحات روز گذشته محل بحث در شورای امنیت کشور و کمیسیون امنیت ملی بود.
وی افزود: در جلسه روز گذشته کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی موضوع ایجاد محدودیت برای رئیس دولت اصلاحات را مطرح کردم که بحث‌های تکراری مخالفان مبنی بر وجود مصوبه شورایعالی امنیت ملی در مقابل عنوان شد.
نماینده اصلاح‌طلب مردم تهران در مجلس همچنین خاطرنشان کرد: موضوع، دیروز در شورای امنیت کشور هم مطرح شده و نکته قابل توجه اینکه در آن شورا به‌طور غیررسمی موضع‌گیری رییس‌جمهوری درخصوص ایجاد محدودیت‌ برای رئیس دولت اصلاحات را نامناسب قلمداد کرده‌اند!
وی ادامه داد: مراتب تعجب خود را در کمیسیون به آقای بروجردی به‌عنوان عضو شورای امنیت کشور اعلام کردم که بیان کرد ضمن مباحث مختلف این گفت‌وگوها مطرح شده است.
رحیمی در پایان نوشت: بیانیه فراکسیون امید و تذکر رسمی ۸۵ نماینده مجلس و طرح موضوع در مراجع رسمی ذی‌ربط و موضع‌گیری رییس‌جمهوری نشان از مطالبه جدی و فراگیر درخصوص رفع محدودیت‌های رئیس دولت اصلاحات روز گذشته محل بحث در شورای امنیت کشور و کمیسیون امنیت ملی بود.