تجاوز مرد جوان به ۱۰ زن و دختر در برابر دوربین مخفی

نگام، حوادث – مرد ۳۳ ساله ای که متهم است با اغفال زنان و دختران جوان و به قصد اخاذی از آنان در مشهد فیلمبرداری می کرد با تلاش گسترده و اطلاعاتی ماموران کلانتری طبرسی جنوبی مشهد دستگیر و در آینده نزدیک محاکمه می شود.

در پی اعلام شکایت چند خانواده از مردی که با تهدید به انتشار فیلم قصد اخاذی از طعمه های خود را داشت، این پرونده به شعبه چهارم دادگاه کیفری استان خراسان رضوی ارسال شد و مورد بررسی قرار گرفت. قضات دادگاه کیفری پس از بررسی محتویات پرونده و شنیدن اظهارات شاکیان، درحالی دستور دستگیری متهم جوان را صادر کرد ند که تحقیقات ماموران انتظامی نشان می داد: این متهم در مکان نامعلومی به سر می برد.

بنابراین با توجه به اهمیت ماجرا، سرهنگ محمد بوستانی (رئیس پلیس مشهد) با صدور دستورات ویژه ای، از ماموران کلانتری طبرسی جنوبی خواست تا با توسل به شگردهای اطلاعاتی و فنی، برای دستگیری متهم مذکور اقدام کنند.

همزمان با دستور فرمانده مشهد، گروهی از ماموران ورزیده به سرپرستی سرهنگ حاجی زاده (رئیس کلانتری) رصدهای اطلاعاتی خود را آغاز کردند. ماموران انتظامی در بررسی های مقدماتی خود به سرنخ هایی رسیدند که نشان می داد متهم مذکور از طریق تماس های تلفنی، زنان ودختران جوان را اغفال می کند و با کشاندن آن ها به یک منزل مسکونی دست به اقدامات مجرمانه می زند.

بنابراین آن ها با همکاری شاکیان وطی یک قرار صوری موفق شدند این مرد ۳۳ ساله را دستگیر کنند. تحقیقات پلیس درحالی این مرد را در برابر اتهام اخاذی های میلیونی قرار داده است که تاکنون ۱۰ تن از طعمه های وی با مراجعه به کلانتری طبرسی جنوبی از این فرد شکایت کرده اند. «سرهنگ بوستانی» تصریح کرد : تحقیقات ماموران انتظامی برای کشف زوایای پنهان این پرونده درحالی ادامه دارد که احتمال می رود شاکیان این فرد افزایش یابند.