برنامه «کوچ هلدینگ» برای جهانی‌سازی برندهای تجاری ترکیه

نگام، بین الملل – معاون هیئت مدیره «کوچ هلدینگ» و رئیس فورد اوتوسان ترکیه اعلام کرد هدف این شرکت معرفی هر چه بهتر کشورمان در خارج و توسعه تولیدات با کیفیت و برندسازی جهانی است.

علی کوچ، معاون هیئت مدیره کوچ هلدینگ ترکیه طی سخنانی در مراسم افتتاحیه کارخانه و تاسیسات تولید خودروی تجاری ماشینهای سبگین با نام تجاری فورد تورک ۴S شرکت فورد اوتوسان در مرسین گفت: هدف ما نمایندگی بهتر و عالی پرچم ترکیه در خارج از کشور، توسعه محصولات تولیدی با کیفیت عالی و جهانی سازی برندها و مارکهای تجاری ترکیه در سراسر جهان است.

وی در این مراسم همچنین اظهار داشت:

“به عنوان گروه کوچ٬ قصد داریم که قدرت رقابتی کشور در زمینه فن آوری را افزایش دهیم. این یک مسابقه جهانی است و باید در این مسابقه با سرعت عمل کنیم.عناصر و عوامل مورد نیازدر این مسابقه نیز به سرعت در حال تغییر هستند.

مهمترین هدف ما در این برهه زمانی این است که بتوانیم خدمات و محصولاتی با اطلاعات، فن آوری، نوآوری و همچنین میزان ارزش افزوده بالا را توسعه دهیم و ما نیز سعی می کنیم خودمان را در این موقعیت قرار دهیم.

با توجه به اینکه زمینه رقابتی امروز در دنیای کسب و کار نسبت به ۲۰ سال پیش بسیار دشوار است.

ما در هر کسب و کاری تاکید زیادی بر تحقیق و توسعه و نوآوری می کنیم.هدف ما نمایندگی بهتر پرچم کشور در خارج از کشور، توسعه محصولات با کیفیت عالی است. این موفقیت نه تنها مختص فورد اوتسان، بلکه موفقیت بزرگی در صنعت خودرو سازی ترکیه است.

بازار اروپا در پروژه توسعه فورد تورک نقش مهمی دارد.هدف ما صادرات یک خودرو از ۳ وسیله نقلیه تولیدی کشور به جهان است.

صادرات ۵۰ درصد از وسایل نقلیه تولیدی ما به اروپا است. هدف ما حضور در ۵۰ کشور جهان در سال ۲۰۲۰ است. سرمایه گذاری‌های ما در این راستا به سرعت در حال انجام است.

من معتقدم محصولی که حقوق مالکیت معنوی آن در انحصار است٬ اگر در موقعیتی باشد که بتواند با غول‌های جهانی رقابت کند، توسعه بسیار مهمی است”.