تابوشکنی لاریجانی معاون و برادر رئیس قوه قضائیه در مصاحبه با روزنامه اسرائیلی!!!!

نگام ، سیاسی _  “محمد جواد لاریجانی” در گفت و گو با یک روزنامه اسرائیلی گفت: ایران به دنبال نابودی اسرائیل نیست و رسانه های غربی از اظهارات محمود احمدی نژاد در این رابطه “سوء برداشت” کرده اند.
به گزارش عصر ایران، روزنامه “اورشلیم پست” در تازه ترین شماره خود مصاحبه ای از دکتر لاریجانی، مدیر موسسه مطالعات فیزیک نظری و ریاضی تهران و معاون سابق وزارت خارجه به چاپ رساند و از آن به عنوان “گفت و گویی کم نظیر” یاد کرد.
لاریجانی در این مصاحبه که قبل و بعد از اجلاس “مجمع جهانی اقتصاد مختص به خاورمیانه” در بحرالمیت اردن صورت گرفت، اظهار داشت: ایران تمایلی به نابودی اسرائیل ندارد و از اظهارات احمدی نژاد، رییس جمهوری ایران برداشت نادرست شده است.
برادر دکتر علی لاریجانی، دبیر شورای عالی امنیت ملی در خصوص نگرانی اسرائیل از برنامه هسته ای ایران گفت: دلیلی برای نگرانی اسرائیل از برنامه هسته ای ایران وجود ندارد و اسرائیل بیش از آنکه از ایران بترسد باید نگران سیاست های نادرست خود باشد.
وی همچنین در خصوص احتمال دستیابی اسرائیل و فلسطینی ها به یک توافق پایدار خاطرنشان کرد: ایران از چنین توافقی حمایت می کند و زمانی که صلح برقرار شود ایران بخشی از آن خواهد بود.
خبرنگار اورشلیم پست در ادامه از لاریجانی پرسید که آیا منظور وی این است که ایران سرانجام روزی اسرائیل را به رسمیت خواهد شناخت و لاریجانی پاسخ داد: این یک سئوال زودهنگام (بدموقع) است اما ایران قصد ندارد برای فلسطینی ها تصمیم گیری کند.