بیانیه حزب وحدت ملی ایران به مناسبت هفتم آبان : روز کورش بزرگ بعنوان روز وحدت و یکپارچگی اقوام ایرانی را پاس میداریم

نگام ، سیاسی _ حزب وحدت ملی ایران به مناسبت روز هفتم آبان ماه روز کورش بیانیه ای صادر کرد.

 

متن بیانیه حزب وحدت ملی ایران به مناسبت روز هفتم آبان ماه بدین شرح است :

روز هفتم آبان روز کورش بزرگ بعنوان روز وحدت و یکپارچگی اقوام ایرانی را پاس میداریم.
ملت شریف ایران، کشور ما همواره در طول تاریخ از گزند تجاوز بیگانگان درامان نبوده و اکنون نیز از سوی بیگانگان مورد تهدید قرار دارد، اما گذشته گان ما با وحدت و یکپارچگی از این مرزو بوم دفاع کرده، و با فرهنگ غنی خود خط و زبان و آینهای چون نوروز و سنتهای غنی ایرانی را از گزند هرگونه تجاوز حفظ نموده و به امانت به نسل امروز سپردند. ما فرزندان این مرزبوم برای تقویت یکپارچگی همه اقوام ایرانی هرسال با گرد آمدن بر سر مزار کورش بزرگ، این روز بزرگ را گرامی میداریم
حزب وحدت ملی ایران بعنوان یک حزب رسمی کشور با دارا بودن مجوز از وزارت کشور جمهوری اسلامی ایران، مطابق اصل بیست و شش و اصل بیست و هفت قانون اساسی، به جهت تقویت روحیه ملی و وحدت هر چه بیشتر اقوام ایرانی، گردهمایی بزرگی را در پاسارگاد برگزار میکند. از مسولین محترم استان فارس خصوصا استاندار و فرمانداران و نماینده گان محترم مجلس تقاضای حضور در این مراسم را داریم. از برادران محترم نیروهای انتظامی تقاضا داریم جهت تامین و حفظ امنیت مردم همکاریهای لازم را در این زمنینه مبذول دارند.
از مردم شریف ایران تقاضا داریم برای برگذاری این مراسم با شکوه به چند نکته مهم توجه نمایید.
۱-از شعار دادن نژاد پرستی و ضد اسلامی بشدت پرهیز کنید چه بسا که افرادی سازمان یافته به بهانه جلوگیری از تکرار این گردهمایی درسالهای آینده و برهم زدن این تجمع چنین حرکتهایی کنند که خواهشمند است از انها دوری کنید.
۲- محور شعارهای ما “مااقوام ایرانی، وحدت ما دائمی” و” کورش پدر ماست، ایران وطن ماست.” میابشد
۳- کسانی که با ماشین شخصی میروند خواهشمند است در فاصله دورتر و یا در پارکینگهای مجاز دور از محل پارک کنند و پیاده سر مزار حرکت کنند تا تردد درآن مکان مشکل ایجاد نکند.
۴- حزب وحدت ملی ایران تدارکی مختصری را جهت پذیرایی ملت در نظر گرفته
ولی خواهشمند است حدالمکان آب اشامیدنی بهمراه داشته باشید.
پیروز و سربلند باشید.
روابط عمومی حزب وحدت ملی ایران