سید احمد خاتمی به فضای مجازی پیوست ، او تا پیش از این درباره فضای مجازی چه می‌گفت؟

نگام ، سیاسی _ سیداحمد خاتمی با انتشار ویدئویی حضور خود در شبکه های اجتماعی را اعلام کرد.

به گزارش ایسنا سید احمد خاتمی در این ویدئو گفت: با توجه به گستردگی شبکه های اجتماعی و تاثیرگذاری این ها و این که دیدم بدخواهان بی رحمانه بدون آنکه ابائی داشته باشند تهمت ها، سخن های دروغ بسیاری در رابطه با اینجانب می گویند تصمیم گرفتم من هم در این شبکه ها حاضر باشم.

وی افزود: مدیریت این شبکه با عزیزانی است که به آنها مطمئنم؛ آنها هستند که مواضع اینجانب را استخراج و استقراء کرده و به سمع و نظر شما عزیزان می رسانند.

سید احمد خاتمی تاکید کرد: ️انشاء الله که رضای خدا در این کار باشد.

با توجه به آنچه در این ویدئو نمایش داده می شود حضور سید احمد خاتمی در شبکه های اجتماعی توئیتر، تلگرام و اینستاگرام با نشانی ahmadkhatami_ir خواهد بود.

سید احمد خاتمی گفت: در این شبکه ها پاسخگوی سوالات عزیزان در زمینه های مختلف خواهم بود. امیدوارم این حضور تاثیرگذار باشد.

 

سید احمد خاتمی تا پیش از این درباره فضای مجازی چه می‌گفت؟

 

سید احمد خاتمی در حالی در روزهای اخیر به فضای مجازی پیوسته که تا همین چندی قبل نه تنها نظر مثبتی در رابطه با آن نداشت بلکه حتی بارها علیه آن به اظهارنظر پرداخته بود؛ برخی از این اظهارنظرها را در اینجا مرور می‌کنیم :

*  نمازجمعه ۱۱ فروردین ۱۳۹۶: اینترنت و شبکه های مجازی دشمن دین، اخلاق و نظام جمهوری اسلامی  است و مسئولین ارشد باید با کاربران اینترنت و شبکه های مجازی بر خورد جدی تری انجام دهند.

*  در جمع طلاب و روحانیون شهرستان اهر در تاریخ ۷ مرداد ۱۳۹۶: تهدیدات فضای مجازی بسیار خطرناک‌تر از جنگ سخت است

*  اجلاسیه سوم مجلس خبرگان در ۲۶ شهریور ۱۳۹۶: ما شاهد یک جنگ جدی تمام عیار در مسایل فرهنگی و اخلاقی هستیم. حدود ۴۰ میلیون نفر عضو کانال‌های تلگرامی هستند که معنای آن خط گیری از آن طرف است.

*  همایش سبک زندگی اسلامی در همدان در تاریخ ۲ شهریور ۱۳۹۵: فضای مجازی ابزاری برای مقابله با تمامیت انقلاب اسلامی و از بین بردن ۳۶ سال تلاش و مجاهدت و تغییر سبک زندگی خانواده ها شده است.

*  مراسم سالروز شهادت استاد مطهری در روز ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۵: خانواده‌ها بدانند که آمریکا در فضای مجازی در حقیقت جنگ نرم تمام‌عیار به راه انداختند و دنبال این هستند که فرهنگ زندگی دینی خانوادگی را تبدیل به زندگی غربی کنند.