سردار مهماندار : تردد موتورسواران در محدوده بازار با مسائل اقتصادی گره خورده است/سعی می‌کنیم فشار یکباره‌ای به موتورسواران برای ساماندهی نیاوریم

نگام ، اجتماعی _ رییس پلیس راهور تهران بزرگ درباره تردد موتورسیکلت‌هایی که در محدوده بازار، بار حمل می‌کنند، گفت: سعی می‌کنیم فشار یکباره‌ای به موتورسواران نیاوریم و گام‌به گام قانون را در خصوص آن‌ها اجرا کنیم، چرا که آن‌ها نیز مشکلاتی برای خودشان دارند و لازم است به صورت تدریجی مشکلات موتورسواران را حل کنیم.

به گزارش ایلنا ، سردار محمدرضا مهماندار درباره تردد موتورسیکلت‌هایی که در محدوده بازار با بار تردد می‌کنند، گفت: متاسفانه بحث موتورسواران با مسائل اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی گره خورده است و در این بخش ما مشکلات بسیاری داریم.

او ادامه داد: برنامه ما در مواجه با موتورسواران این است که گام‌به‌گام با آن‌ها جلو برویم، اولین برنامه‌ ما نیز این است که از ابتدای آذرماه پلاک موتورسواران اصلاح شود و با موتورسوارانی که پلاک‌شان را با اجسام خارجی پوشانده یا محصور کرده‌اند برخورد کنیم.

رییس پلیس راهور تهران بزرگ با بیان اینکه پلاک موتورسواران نیز از ابتدای آذرماه توسط دوربین‌ها خوانده می‌شود، خاطرنشان کرد: ما سعی می‌کنیم فشار یکباره‌ای به موتورسواران نیاوریم و گام‌به گام قانون را در خصوص آن‌ها اجرا کنیم، چراکه آن‌ها نیز مشکلاتی برای خودشان دارند و لازم است به صورت تدریجی مشکلات موتورسواران را حل کنیم.

او همچنین با اشاره به ممنوعیت تردد وانت‌بارها و کامیون‌ها در محدوده منطقه ۱ و ۱۲ اظهار کرد: تنها خودروهایی که دارای مجوز باشند در این مناطق می‌توانند تردد کنند. در ورودی‌های شهر تهران دستگاه‌های باسکول مجهز نصب کردیم و کامیون‌ها و وانت‌بارهایی که وارد تهران می‌شوند با استفاده از این باسکول‌ها توزین می‌شوند و اگر بیش از حد مجاز بار داشته باشند با آن‌ها برخورد خواهیم کرد.