اتهام زنی های بی محابای کیهان به مخالفان سیاسی ادامه دارد ؛ این بار دستیار روحانی پس از انتقاد او از دولت احمدی‌نژاد : مولاوردی یکی از مرتبطین با جاسوس ارشد آمریکایی است ، باید حضور وی در دولت را به دیده شک نگریست

نگام ، سیاسی _ اتهام زنی های بی محابای کیهانیان به مخالفان سیاسی ادامه دارد و هم چنان این مصونیت آهنین باعث شده تا هیچ گونه برخوردی با این رسانه دروغ پراکن صورت نگرفته بلکه هر روز بر حجم و گستردگی اتهام زنی ها و حملات این رسانه ی بی اخلاق افزوده شود ، از اتهام جاسوسی به رئیس دولت اصلاحات تا اتهام های اخلاقی به برخی مخالفان ، جالب آن که از دل نویسندگان همین رسانه دروغ پراکن افرادی به اتهام جاسوسی برای اسرائیل دستگیر می شوند.

در تازه ترین اتهام زنی کیهان نوشت: شهیندخت مولاوردی (دستیار امور حقوق شهروندی رئیس‌جمهور و معاون سابق امور زنان) گفته است: در دولت نهم و دهم خیلی تلاش کردم که واقعا بمانم و منشأ اثر باشم، حتی یک سال مرخصی بدون حقوق گرفتم و بازگشتم دوباره! اما دریافتم اصلا امکان و زمینه همکاری وجود ندارد و از طرف مقابل هم پذیرشی وجود ندارد. یک بلک‌لیستی به قول خودشان درست کرده بودند.

وی می‌افزاید: من نیروی رسمی نهاد ریاست جمهوری بودم هرجا درخواست همکاری می‌دادم مخالفت می‌کردند. به عنوان کسی که در آن موقع کارشناس ارشد حقوق بین‌الملل و تجربه مدیریت امور بین‌الملل را هم در کارنامه داشتم و حرف برای گفتن در حوزه تخصصی خود داشتم، اما فضا فوق‌العاده برای فعالیت بسته شده بود، لذا من خودم را از مجموعه ریاست‌جمهوری بازخرید کردم و مشغول به کار تخصصی رشته خودم شدم.

حدود ۵ الی ۶ سال در محیطی غیر از نهاد ریاست‌جمهوری فعال بودم، تا بالاخره پیشنهاد معاونت امور زنان و خانواده به من داده شد.

یادآور می‌شود مولاوردی یکی از مرتبطین با «نزار زکا» جاسوس ارشد آمریکایی است. از این جهت به نظر می‌رسد باید حضور اکنونی وی در دولت به دیده شک و تعجب نگریست و نه به کار گرفته نشدنش در دولت قبل از دولت روحانی.