خط تفرقه افکنی اصولگرایان میان اصلاح طلبان ؛ بنگاه های دروغ پراکن فارس ، کیهان ، تسنیم ، صدا و سیما و اینبار اصولگرایان دوره پیشین شورای شهر!

نگام ، سیاسی _ گویا اصول گرایان تصمیم گرفته اند به هر قیمتی شده مانع موفقیت اصلاح طلبان در شورای شهر و شهرداری تهران شوند تا از این رهگذر بر بی کفایتی ۱۲ ساله محمد باقر قالیباف در دوران تصدی او بر پایتخت و اختلاس ها و حیف و میل اموال عمومی توسط او و همفکرانشان سرپوش گذارند ، رسانه های دروغ پراکن فارس ، کیهان ، تسنیم ، صدا و سیما برای دامن زدن به این مساله به صورت مرتب فعالیت می نمایند و این بار هم سر وکله عضو اصولگرای دوره پیشین شورای شهر برای تکمیل این دروغ پراکنی پیدا شده است.

اقبال شاکری، عضو پیشین شورای شهر تهران گفته است : شورا باید فردی توانمند مثل محسن هاشمی را برای شهرداری انتخاب می کرد!

او هم چنین در ادامه اظهار داشته : ایجاد و گسترش شایعه رفتن آقای نجفی به عملکرد خود ایشان بازمی گردد که در حوادث مهم شهری غایب بودند و اینکه در سازمان #میراث_فرهنگی نیز به بهانه کسالت و ناتوانی جسمی از ادامه مسئولیت عذر خواستند.

شاکری اضافه کرده اداره شهر تهران نیازمند حضور افراد توانمند و در حد هیأت وزیران است که البته ٢،٣ نفر از اعضا باتجربه هستند و به نظرم شورا می بایست از اول فرد توانمندتری مثل آقای محسن هاشمی رفسنجانی را برای این مسئولیت انتخاب می کرد.

وی در ادامه گفته در بحث بدهی ها با استفاده از حسابداری عملیاتی می توان اعداد را به تفکیک اعلام کند و به نظرم پرداختن بیش از حد این موضوع مغلطه مدیریت شهری است، مردم عادی متوجه این موضوع نمیشوند ولی نهایتاً با انحراف افکار عمومی چند ماه سرگرم این موضوعات می شوند در ضمن وقتی فصل درآمد را مصوب کردند یعنی شهر درآمد دارد و بر اساس آن هزینه میکنند، اگر درآمد ندارند چرا بودجه را بسته اند!؟