پیام تشکر زهرا رهنورد از مردم ، بانوی محصور پس از هشت سال در کادر دوربین

نگام ، سیاسی _ زهرا رهنورد در پیامی از مردم و همراهان برای حضور در مراسم‌ها و ارسال پیام‌های تسلیت مادر خود مرحومه احترام السادات نواب صفوی تشکر و قدردانی کرد.

وی در این پیام نوشت : الحق همه مردم خوب، اعم از سروران و یاران و دوستان و همراهان از همه اقشار که به دلیل گستردگی، نام بردن از تک تک آنها در توانم نیست، با قبول همه مشکلات احتمالی فضای امنیتی و عواقب محتمل آن، با پیام‌ها و تسلیت‌ها و حضور در مراسم سوگواری مرهمی بر دلمان نهادند که تا ابد فراموش نمی‌شود.

 

به گزارش کلمه، متن پیام بانوی محصور به شرح زیر است:

به نام خدا

گر مرد رهی میان خون باید رفت
از پای فتاده سرنگون باید رفت
تو پای به ره بنه و هیچ مپرس
خود راه بگویدت که چون باید رفت

مادری شجاع و محنت ایام دیده، و غم فراق فرزندان را صبورانه بر دوش کشیده، در روز شهادت جده‌اش فاطمه زهرا(س) از این جهان رخت رحلت برگزیده و به اجداد طاهرینش پیوست، احترام‌السادات نواب صفوی اسطوره‌ای از صبر و ایمان بود.

الحق همه مردم خوب، اعم از سروران و یاران و دوستان و همراهان از همه اقشار که به دلیل گستردگی، نام بردن از تک تک آنها در توانم نیست، با قبول همه مشکلات احتمالی فضای امنیتی و عواقب محتمل آن، با پیام‌ها و تسلیت‌ها و حضور در مراسم سوگواری مرهمی بر دلمان نهادند که تا ابد فراموش نمی‌شود.

اما آرزو دارم با آن همه مهربانی و همراهی، سپاسگزار خداوند منان باشم و نهایت تشکر و قدردانی خود را بر دیده نهاده و تقدیم حضور شما نمایم.

زهرا رهنورد،

از طرف میرحسین موسوی فرزندان و کلیه خاندان آن مرحومه

گفتنی است مراسم تشییع و ختم مادر خانم رهنورد در غیاب ایشان و میرحسین موسوی برگزار شد. آنها بیش از ۷ سال است که در حصر ظالمانه و غیرقانونی به سر می برند.

عکس مربوط به حضور خانم رهنورد در خانه مادری پس از فوت مادر و در کنار بستر خالی ایشان است.