هویت سرنشینان هواپیمای سقوط کرده در شهرکرد/ فرزند یک سرمایه‌دار ترک و چند زن/ عکس

نگام ، حوادث _ کانال هوایی کن‌نیوز نوشت: اجه مینا باشاران، تنها دختر خانواده بزرگ باشاران، برای خداحافظی مجردی، با هواپیمای شخصی خود بهمراه ٧ نفر از دوستان دخترش و یک خانم مهماندار و دو خانم خلبان، در سفر تفریحی به دبی و شارجه رفته بودند که در پرواز برگشت به استانبول، دچار سانحه شده اند.

هر ١١ سرنشین هواپیما دختران جوان و خانم بوده اند.

روزنامه حریت ترکیه دراین باره نوشت: دو خلبان زن، یک خدمه پرواز و ۸ مسافر در حادثه سقوط هواپیما جان خود را از دست داده اند

مینا باشاران دختر حسین باشاران مدیر هولدینگ معروف باشاران به همراه ۷ دوست خود در حال بازگشت از “گودبای پارتی” یکی از دوستانشان بودند که این اتفاق رخ داد.

مینا باشاران ۲۸ ساله تنها دختر حسین باشاران کارآفرین ترکیه ای بوده است. او از سال ۲۰۱۳ عضو هیات مدیره هولدینگ “باشاران” شده بود و انتظار می رفت در آینده ریاست هیات مدیره را پس از پدر در اختیار بگیرد.

معاون عملیات امداد و نجات استان چهارمحال و بختیاری با اعلام اینکه یک جسد همچنان مفقود است، از انتقال پیکر ۱۰ سرنشین هواپیمای ترکیه‌ای تا ساعتی دیگر خبر داد.

زاهدی (معاون عملیات امداد و نجات استان چهارمحال و بختیاری) ، درباره آخرین وضعیت جستجوی اجساد هواپیمای ترکیه‌ای گفت: ۴۰ نفر از نیروهای امدادی به همراه ماموران نیروی انتظامی در حال حاضر در محل حادثه حضور دارند.

او ادامه داد: ۱۰ جسد در محل حادثه پیدا شده است که قابل شناسایی هستند. این اجساد از طریق بالگرد و به‌صورت هوایی تا ساعتی دیگر به پایین منتقل می‌شوند.

معاون عملیات امداد و نجات استان چهارمحال و بختیاری گفت: ممکن است یک الی دو جسد قابل شناسایی نباشند اما دیگر اجساد قابل شناسایی است و یک جسد نیز مفقود است.