احمدی نژاد دیشب وعده افشای اسناد جاسوسی خانواده لاریجانی را داد

نگام ، سیاسی _ حملات باند احمدی نژاد به دایره قدرت نظام روز به روز در حال شدید تر شدن است در تازه ترین اظهارات احمدی نژاد ادعا کرده: اگر ظرف ۴۸ ساعت بقایی آزاد نشود و دادگاه علنی تشکیل نشود، اسناد جاسوسی لاریجانی ها را منتشر می‌کنم.

او هم چنین گفته : بیش از ۵۰۰ سند جاسوسی از خانواده لاریجانی در دست دارم.

احمدی نژاد که تصور می شود با خانواده لاریجانی مشکل اساسی دارد هم چنین ادعا کرده بیش از ۵۰۰۰ متر املاک مختلف در نقاط مختلف لندن متعلق به‌خانواده لاریجانی است.

او معتقد است جواد لاریجانی مسئول حفظ اموال لاریجانی ها در نقاط مختلف جهان هست.

اسفندیار رحیم مشایی هم به تازگی عنوان کرده در صورت بروز مشکل برای او یا احمدی نژاد ، اسنادی را منتشر میکند که باعث فروپاشی نظام میگردد و باعث سلب اعتماد مردم به رهبری خواهد شد.

 

مشایی: دولت روحانی به اسنادی دسترسی پیدا کرده که ما در خواب هم نمی دیدیم!

 

شنیده شده است که اسفندیار رحیم مشایی اخیرا در میان جمعی از افراد حلقه احمدی نژاد سخنان تندی علیه حداد عادل مطرح کرده است ، وی مخالفت و جوسازی حداد عادل در باره برکناری فرهاد رهبر از ریاست دانشگاه تهران را ریاکاری منفعت طلبانه خوانده است.

طبق همین شنیده وی به این مسئله نیز اشاره کرده که حسام الدین آشنا و اکبر ترکان از نزدیکان و مشاوران حسن روحانی به اسناد و مدارکی در رابطه با جریانات اصول گرا دسترسی پیدا کرده اند که ما در خواب هم نمی دیدیم!

وی اضافه کرده من و آقای احمدی نژاد در رابطه با تحریکاتی که حداد عادل با دادن اطلاعات غلط به داوود احمدی نژاد و نیز فیروزآبادی، انجام می داد و آن ها را به اقدام علیه دولت تشویق می کرد؛ تصمیم به افشای اسناد و مدارکی در باره وی را داشتیم اما پس از بحث های فراوان و در نهایت به دلیل ارتباط و نسبت خانوادگی او با رهبری به نفع مصالح نظام ندیدیم که علیه حداد عادل افشاگری کنیم.

بنا به همین شنیده وی به ارتباطات حداد عادل با دفتر فرح پهلوی و آن چه وی «شبکه صهیونیستی مسعود عالیخانی» خوانده اشاره کرده است ، او هم چنین گفته است که آن ها مدارک بسیاری در رابطه با حداد عادل از آرشیو محرمانه جواد مادرشاهی (که خود از مشاوران رهبری است) بدست آورده اند.