واکنش نماینده تهران به استعفای نجفی: تهران را نمی توان با رودربایستی اداره کرد ، باید با دقت بیشتری شهردار انتخاب می‌کردیم

نگام ، سیاسی _ جهانگیری می تواند گزینه خوبی برای شهرداری تهران باشد اما جایگاه ایشان جایگاه مهمی است و ضرورتی ندارد او را در آن جایگاه از دست بدهیم.

محمد علی وکیلی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در مورد استعفای محمد علی نجفی شهردار تهران گفت: باید از ابتدا دوستان ما دقّت بیشتری می کردند، گرچه شخصیت آقای نجفی شخصیت مرجع و محترم است اما باید دقت بیشتری در انتخاب شهردار می کردیم که سرمایه‌ای همانند آقای نجفی به این صورت نسوزد.

نماینده مردم پایتخت در خانه ملت در گفت‌وگو با خبرنگار عصر ایران با بیان اینکه تهران را نمی‌توان با رودربایستی و چه کنم چه کنم اداره کرد ادامه داد: تهران پایتخت مملکت است و دوستان ما با تجربه موضوع آقای نجفی به سمت انتخاب گزینه ای بروند که هم به لحاظ انرژی و جسمی و ظرفیت ماندگاری بتواند ماندگاری بیشتری داشته باشد .

عضو فراکسیون امید خاطر نشان کرد: خوشبختانه با عزمی که در بین اعضا شورای شهر تهران دیدیم و با تقسیم کاری که در شهرداری تهران وجود دارد نگران کارها نیستیم.

وی افزود: آقای نجفی چون شخصیت مسؤولی دارند تا روز تعیین جایگزین با تمام وجود در خدمت شهر تهران است .

عضو هیات رییسه مجلس  با اشاره به جلسه مجمع ۵١ نفرِ امید  بیان کرد: در مجمع ۵١  بروی مصادیق بحث نیست اما بروی شاخص ها بحث شد و اینکه در تهران نیازمند چهره عمل گرا اجرایی هستیم که بتواند از عهده کارهای تهران و اقتضائات شهر تهران بربیاید.

وی در مورد احتمال حضور اسحاق جهانگیری در مجموعه شهرداری تهران گفت: حتما آقای جهانگیری می تواند گزینه خوبی برای شهرداری تهران باشد اما جایگاه ایشان جایگاه مهمی است و ضرورتی ندارد او را در آن جایگاه از دست بدهیم در حالیکه ممکن است برای شهرداری تهران گزینه های دیگری باشند.