نعمتی : نامه کروبی وقفه‌ای در رفع حصر ایجاد کرد ، تاجزاده : این ادعا با سخنان رهبری در تضاد است که کسی برای بیان آزاد نظریاتش زندان نمی‌رود و رهبر از انتقاد به خود ناراحت نمی‌شود

نگام ، سیاسی _ کمیته‌ای زیر نظر یکی از نهادها برای رفع حصر تشکیل شده که در حال فراهم کردن شرایط لازم برای این موضوع است.

سخنگوی هیات رییسه مجلس شورای اسلامی از تشکیل کمیته‌ای زیر نظر یکی از نهادها برای رفع حصر خبر داد.

به گزارش ایسنا، بهروز نعمتی اظهار کرد: کمیته‌ای زیر نظر یکی از نهادها برای رفع حصر تشکیل شده که در حال فراهم کردن شرایط لازم برای این موضوع است.

وی افزود: این کمیته اقدامات خوبی را برای رفع حصر انجام داده بود و کار تا برخی مراحل به خوبی پیش رفته بود اما اتفاقاتی افتاد که موجب کند شدن این روند شد. به نظر می‌رسد نامه‌ای که آقای کروبی اخیرا منتشر کردند باعث شد وقفه‌ای در این روند ایجاد شود و به اعتقاد من شاید اگر این نامه نبود کار زودتر به نتیجه می‌رسید.

نماینده مردم تهران در مجلس یادآور شد: من با برخی اعضای این کمیته ارتباط دارم و بعد از تعطیلات باید با آنها صحبت کنیم و ببینیم کار به چه شکل ادامه می‌یابد.

 

تاجزاده : این ادعا با سخنان رهبری در تضاد است

 

سیدمصطفی تاجزاده فعال سیاسی اصلاح طلب در واکنش به ادعای بهروز نعمتی درباره نامه مهدی کروبی به رهبر جمهوری اسلامی در توئیتی نوشت:

این ادعا که نامه آقای کروبی، مانع رفع حصر شده با سخنان امروز رهبری در تضاد است که در جمهوری اسلامی ایران کسی برای بیان آزاد نظریاتش زندان نمی‌رود و رهبر از انتقاد به خود ناراحت نمی‌شود.

بازداشت خانگی عزیزان ما غیرقانونی و غیرانسانی است و باید سریعا برچیده شود.”