رئیس خانه معلم وان از گردشگران ایرانی در اتاق خود پذیرایی کرد

نگام ، بین الملل _ استقبال گسترده گردشگران ایرانی از فستیوال خرید در استان وان ترکیه باعث تکمیل ۱۰۰ درصدی هتل‌های شهر شد و به همین دلیل رئیس خانه معلم اتاق کار خود را در اختیار مسافران قرار داد.

 

به گزارش آناتولی فارسی ، محمود اوزتکین مدیر هتل خانه معلم اسکله در شهر وان ترکیه در گفتگو با خبرگزاری آناتولی گفت: “استقبال گسترده گردشگران ایرانی در ایام تعطیلات نوروز از فستیوال خرید در استان وان باعث تکمیل ۱۰۰ درصدی هتل‌های شهر شد و به همین دلیل رئیس خانه معلم برای ارائه خدمات به گردشگران اتاق کار خود را در اختیار مسافران قرار داد.

گردشگران ایرانی در نوروز جاری استقبال بسیار گسترده تری از شهر وان داشتند و این باعث تکمیل ظرفیت تمامی هتل و مسافرخانه های این شهر شد. برای اینکه در روند میزبانی و مهمان نوازیمان مشکلی پیش نیاید همه اقدامات لازم را انجام داده ایم و برای گردشگران ایرانی اتاق‌های خانه معلم را اختصاص دادیم.

تلاش‌هایمان برای میزبانی بهتر از مسافرین ایرانی ادامه دارد. برای جلوگیری از کمبود جا، ظرفیت اتاق‌ها را افزایش داده و تعداد تخت خواب‌ها را افزایش دادیم.

هر ساله در ایام تعطیلات نوروز و نزدیک به بیست روز شاهد استقبال بسیار گسترده گردشگران ایرانی در شهر وان هستیم. تمام تلاشمان را می کنیم تا مسافرانمان روزهای خوشی را در وان سپری کنند”.