سپاه با شهرهای موشکی بلای محیط زیست ایران،اگر امثال دکتر کاوه مدنی جاسوس بودند برجامی وجودنداشت

مهرداد شاکری

سپاه پاسداران ایران پس از پایان جنگ تحمیلی وارد بازی خطرناکی شد که کماکان ادامه دارد.
این بازی پیچیده و خطرناک برخلاف ادعای سران سپاه بجای آنکه حافظ امنیت ملی ایران و ایرانی باشد ،خود دارد به چالشی جدی در حوزه امنیت ملی تبدیل میشود.
سرداران سپاه در زمان دولت سازندگی با تکیه بر دانش روز دانشمندان کره شمالی و چین و روسیه توانستند با شناسایی معدن های اورانیوم در جای جای ایران اقدام به ایجاد سایتهای پنهان هسته ای و آزمایشات هسته ای مختلف هسته ای نمایند.حوزه عملکرد سپاه و جمهوری اسلامی در بخش ایجاد سایتهای پنهان هسته ای آنقدر گسترده میباشد که برملا شدن سایتهای فردو و نطنز و پارچین فقط گوشه کوچکی از آنان میباشد .
بنا به اهمیت منافع ملی نگارنده قصد ندارد به هیچکدام از این سایتهای مخفی اشاره نماید.
اما ساخت شهرهای موشکی زیرزمینی با هزینه صدها ملیارد دلار در بکرترین مناطق ایران و نابودی محیط زیست و انقراض کونه های مختلف گیاهی و جانوری و آسیب های جبران ناپذیر به محیط زیست ایران ف مسئله ای نیست که بشود آن را نادیده گرفت.
فجایع محیط زیستی که بخاطر توسعه طلبی نظامی و جنگ افروزی سپاه پاسداران در حال اتفاق است باعث شد تا حساسیت فعالان محیط زیست را در بررسی تخریب محیط زیست ایران با خود به همراه داشته باشد.
فعالانی که دلسوزانه خواستار پایان دادن به اقدامات سپاه پاسداران در تخریب محیط زیست بودند .
فعالانی که قطعا بهتر از سپاه پاسداران خواستار حفظ منافع ملی ایران بودند پس از اعتراض به اقدامات سپاه بازداشت گردیدند و به عنوان نمونه میتوان به دکتر سیدامامی اشاره کردجانش را در این راه فدا کرد و ایشان را در زندان خودکشی کردند.
سقوط هواپیمای تعدادی از فعالان محیط زیست و کشته شدن دانشمندان ایرانی بدون شک پیامی بود از سپاه پاسداران به فعالان محیط زیست که دیگر در امور سپاه دخالت نکنند.
آری سپاه پاسداران نشان داده که در جهت رسیدن به امیال و هوسهای جنگ طلبانه براحتی خون جوانان ایران زمین را برخاک خواهد ریخت.
تهمت جاسوسی زدن به دکتر کاوه مدنی هم در امتداد همین پروژه سپاه پاسداران میباشد.
اما سپاه آنقدر در غرور کاذب و جنگ افروزی غرق شده که از یاد برده است که امثال دکتر کاوه مدنی اگر جاسوس بودند امروز برجام و توافق هسته ای از بین رفته بود و دنیا از اقدامات پنهانی هسته ای سپاه خبر دار میشد.

آقایان سپاه شما جزیره قشم را به انباری از باروت و شهرهای زیرزمینی موشکی تبدیل کردید .جزیره ای که میتوانست با کمی سرمایه گذاری به قطب گردشگری خاورمیانه تبدیل شود.اما هیچ آدم آگاهی بر روی یک سایت موشکی زیرزمینی سرمایه گذاری نمیکند.
شما در اصفهان و فارس و مازندران و ایلام و کرمانشاه با تخریب گسترده محیط زیست دست به تاسیس بی شمار شهرهای موشکی زیر زمینی زدید و تمام این مناطق میتواند با یک اشتباه محاسباتی و انسانی آنچنان منفجر گردد که هیچ نشانی از هیچ موجود زنده ای در آن باقی نماند.
باز هم میگویم بنا به حفظ منافع ملی کشورم ایران نمیتوانم ناگفته های زیادی را بیان کنم.
اما به شما به عنوان یک ایرانی و وطن پرست هشدار میدهم که اگر بخواهید همچنان دانشمندان کشورم را متهم به جاسوسی کنید و به هر نحوی فعالان محیط زیست را مجددا ترور کنید دیگر سکوت نخواهم کرد و پیش از آنکه بتوانید فکری به حال زار خودتان بکنید قطعا شما و توهماتتان را برای همیشه به پشتوانه ملت شریف ایران از صفحه روزگار محو خواهیم کرد.
لطفا به خودتان بیایید و دست از کشتار و ترور بردارید.
ایران من به موشک و بمب هسته ای نیاز ندارد.
ایران من نیاز به آرامش دارد

نگام ، ناگفته های ایران ما