بازی خوردن امیر تتلو در بیت آقای خامنه ای + عکس/ حسن مقیمی

چندی پیش خبری به دست ما رسید که علی حقانیان ملقب به علی دامونی فرزند وحید حقانیان دست راست آقای خامنه ای  فردی که دقیقا حدفاصل زمانی آزادی امیر تتلو از زندان و انتخابات ریاست جمهوری آقای رئیسی و آن حواشی وارد جمع رفیقان امیر تتلو گردید.

اما سناریوی طراحی شده را از جایی آغار میکنیم که همه ی ما شاهد پیشرفت هنری و افزایش حجمی از هواداران او بودیم.

امیر حسین مقصودلو معروف به امیر تتلو که بدلیل داشتن حجم زیادی هوادار طعمه مناسبی از دو جهت میباشد .اول کشانیدن جوانان به سمت ولایت فقیه و دوم استفاده ابزاری از سادگی امیر تتلو برای انتخابات .


علی حقانیان ملقب به علی دامونی فرزند وحید حقانیان به شکلی عجیب وارد جمع دوستان امیر تتلو میشود.او با استفاده از این ابزار که قادر به گرفتن مجوز برای او می باشد وارد میشود و تنها خواسته اش از تتلو حمایت از رئیسی میباشد.البته حمایتی که طی یک هفته به گوش تتلو رساندند و او که از این سناریو مطلع نبود اسیر بازی کثیف آنها میشود و اصطلاحا بازی میخورد.


هدف مشخص است او را وارد بازی خود می کنند تا با تکیه بر هواداران میلیونی او بتوانند به اخذ رأی رئیسی بیشتر کمک کنند.
لذا تنها چند ساعت قبل از خروج رئیسی از فرودگاه تهران از طریق فرزند وحید حقانیان به تتلو اعلام میکنند که دیداری مد نظر است که برای هر دو طرف سودمند می باشد.این همان لحظه ی تاریخی تخریب امیر تتلو شد.


امیر تتلو که تنها بدلیل توهین در صفحه شخصی خود به قاضی قاسمی که برگه احضاریه را به درب منزل مادر امیر تتلو ارسال میکند به اتهام تشویق جوانان به فساد و فحشا تنها سناریویی بود که امیر تتلو را وارد زندان کند و از این طریق او را به سمت خود بکشانند.


لذا باید در نظر داشت که جمهوری اسلامی تنها به دنبال رسانیدن حجت الاعدام رئیسی به قدرت بود تا حال روز ایران و ایرانی را به انزوای کامل بکشاند.

علی حقانیان ملقب به علی دامونی فرزند وحید حقانیان که بعنوان تله ای برای امیر تتلو عمل کرد تا او را طعمه خود کنند و او را اصطلاحا بازی دهند.بازی ای که سکان فرمان آن در دست وحید حقانیان بود و از بیت آقای خامنه ای اداره میشدو می شود.