امیر تتلو به خبر نگام واکنش نشان داد ؛ بازتاب افشاگری سایت نگام به دخالت فرزند وحید حقانیان و بیت خامنه ای در حمایت تتلو از رئیسی در پیج اینستاگرامی امیر تتلو+عکس

حسن مقیمی

 

طی روزهای اخیر با انجام تحقیقات صورت گرفته توسط سایت خبری نگام مسجل شد که فرزند وحید حقانیان با نفوذ در جمع دوستان امیر تتلو اورا ترغیب به حمایت از آقای رئیسی کرد.

 

این افشاگری که برای اولین توسط سایت خبری نگام صورت پذیرفت و چهره واقعی فرزند وحید حقانیان نمایان گردید باعث واکنش امیر تتلو در پیج اینستاگرامی او گردید.

 

 

این تنها بخشی از سیاست کثیف اهداف بیت رهبری میباشد که با تلاش ما افشا گردید و چهره ی واقعی آنها را نمایان ساخت که حاضرند از هر چیزی بگذرند و از هنر و سادگی هنرمندش سو استفاده کنند و اصطلاحا او را بازی دهند .

 

استعداد یک هنرمند را نادیده میگیرند و برای رسیدن به اهداف پوچ خود از امیر تتلو استفاده ابزاری کردند و اکنون او را تبدیل به مهره ای سوخته کرده اند.

 

نگام ، ناگفته های ایران ما

One thought on “امیر تتلو به خبر نگام واکنش نشان داد ؛ بازتاب افشاگری سایت نگام به دخالت فرزند وحید حقانیان و بیت خامنه ای در حمایت تتلو از رئیسی در پیج اینستاگرامی امیر تتلو+عکس

  • ۱۳۹۷-۰۲-۱۲ at ۵:۵۹ ق٫ظ
    Permalink

    کس ننت بچه کونی کیرشونم نمیتونید بخورید اگه میتونی برو بخور مادر جنده کس کش این جواب کسیه که فحش میده ابنه ایها

Comments are closed.