عضویت احمدی‎نژاد از مجمع تشخیص مصلحت تعلیق شد؟ ، سکوت مجمع ، تکذیب یا بی اطلاعی اعضای مجمع و یاران احمدی نژاد

نگام ، سیاسی _ محمود احمدی‎نژاد، امروزش را با دو شایعه آغاز کرد؛ یکی بازداشتش و دیگری تعلیقش از عضویت در مجمع تشخیص مصلحت نظام.

به گزارش خبرآنلاین، شایعه نخست که به بازداشت او مربوط بود از سوی دفترش تکذیب شد ، اما شایعه دوم را هیچ منبعی نه تایید می‎کند، نه تکذیب.

نه یاران احمدی‎نژاد در این باره اطلاعی ارائه می‎دهند نه مجمع تشخیص مصلحت نظام.

البته چند روزی است که شایع شده حکم تعلیق محمود احمدی‎نژاد از مجمع تشخیص مصلحت به وی ابلاغ شده است.

این خبر در روزهای گذشته در برخی کانال‎های خبری منتشر شده بود اما تایید یا تکذیب نشد.

منتشر کنندگان در حالی منبع خود را «تابناک» به عنوان سایت نزدیک به محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام معرفی می‎کردند، که سایت تابناک تا این لحظه در این باره خبری منتشر نکرده است.

کانال تلگرامی تابناک نیز امروز برای دقایقی این خبر را منتشر کرده و سپس آن را از خروجی خود حذف نمود.

بی‎اطلاعی یاران احمدی‎نژاد

علی اکبر جوانفکر مشاور رسانه‎ای احمدی‎نژاد در گفت و گو با خبرآنلاین با بیان اینکه شایعات بی‌پایه و اساس زیاد مطرح می‎شود، گفت: قرارمان این است که درباره این موارد اظهارنظری نکنیم. بهتر است از مجمع تشخیص این موضوع را جویا شوید.

حجت‎الاسلام بهمن شریف‎زاده از نزدیکان احمدی‎نژاد نیز در این باره ابراز بی‎اطلاعی کرد و در پاسخ به اینکه چرا امروز احمدی‎نژاد با دو شایعه بازداشتش و تعلیق عضویتش از مجمع تشخیص روبرو شده است؟، گفت: نمی‎دانم! این را از کسانی بپرسید که این خبرها را می‎سازند.

سکوت مجمع تشخیص مصلحت نظام

روابط عمومی مجمع تشخیص مصلحت نظام در پاسخ به تماس خبرآنلاین اعلام کرد که از این موضوع بی اطلاع است.

دبیرخانه مجمع تشخیص مصلحت نظام نیز در پاسخ به خبرآنلاین گفت: نمی‎توانیم چیزی در اختیار شما بگذاریم! او در پاسخ به اینکه ما درخواست دریافت چیزی نداریم، صرفا بفرمایید که خبر تعلیق آقای احمدی‎نژاد صحت دارد یا نه؟، بار دیگر تاکید کرد: ما نمی‎توانیم چیزی در اختیار شما بگذاریم!

توکلی: بی‎اطلاعم/ مصباحی‎مقدم: کذب است/ مجید انصاری : از این موضوع اطلاعی ندارم

احمد توکلی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به موضوع تعلیق احمدی‌نژاد از عضویت در مجمع تشخیص مصلحت نظام به ایلنا گفت: من از این موضوع بی‌اطلاع هستم.

کانال خبری جماران و انتخاب نیز به نقل از غلامرضا مصباحی مقدم، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام این خبر را تکذیب کردند.

مجید انصاری نیز با بیان اینکه «من از این موضوع اطلاعی ندارم»، در پاسخ به اینکه آیا در جلسات اخیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، درباره حضور احمدی‌نژاد در این جلسات و سخنان وی انتقادی از سوی اعضا مطرح شده است؟، به ایلنا گفت: اصولا مجمع تشخیص مصلحت نظام نسبت به این موضوعات ورودی ندارد و موضوعات براساس دستورکار تعیین شده مورد رسیدگی قرار می‌گیرد.

درحالی شایعات درباره تعلیق احمدی‌نژاد از عضویت در مجمع تشخیص مصلحت نظام، به صدر اخبار امروز رسیده که او در آخرین جلسه مجمع در روز شنبه این هفته حضور داشته است