علم الهدی بازگشت به تلگرام را به گردن ادمین کانالش انداخت!

نگام ، سیاسی _ ادمین کانال علم الهدی مسئولیت بازگشت دوباره به تلگرام را پذیرفت .

او نوشت: پس از فیلتر شدن تلگرام توسط اپراتور ها، به دستور آیت الله علم الهدی برای حمایت از پیام رسان های داخلی، کانال علم الهدی در تلگرام متوقف شد.

دفتر امام جمعه مشهد پیشتر اعلام کرده بود که اخبار وی صرفا در پیام‌رسان‌های داخلی منتشر خواهد شد.

اما چندی قبل کانال تلگرام وی با انتشار پیامی مجددا کار خود را آغاز کرد.

در این پیام آغاز به کار مجدد آمده بود : بخاطر عدم اقبال مخاطبان به پیام رسان های داخلی تا کنون، فعلا همزمان در تلگرام نیز فعالیت خود را ادامه می دهیم و اطلاعیه قبلی نیز به همین منظور بود.

کانال تلگرام  علم الهدی در ادامه این پیام تاکید کرده بود : تلاش جبهه رسانه ای غیر ارزشی به راندن رسانه های ارزشی به بهانه حمایت از پیام رسان های داخلی از تلگرام، نباید منجر به ترک این بستر شود. لذا ضمن حمایت و فعالیت حداکثری خود در پیام رسان های داخلی به ناچار برای رساندن پیام به مخاطبان مجبور به استفاده از ظرفیت تلگرام هستیم.

بازگشت علم الهدی به تلگرام در حالی اصورت گرفت که چند هفته پیش نیز نظرسنجی این کانال درباره پیام‌رسان‌های داخلی و خارجی خبرساز شده بود. در این نظر سنجی سوال شده بود که به نظر مخاطبان بعد از فیلتر شدن تلگرام، کدام پیم رسان مورد استقبال کاربران قرار خواهد گرفت. ۹۱ درصد کاربران کانال تلگرامی علم‌الهدی در این نظرسنجی اعلام کردند به پیام‌رسان‌های داخلی مهاجرت نمی‌کنند بلکه از طریق فیلترشکن به ادامه حضور در تلگرام ادامه می‌دهند.