آیا ایران به دست عوامل اسرائیلی اداره میشه؟ ؛ وقتی نخست وزیر اسراییل ادعا میکنه که اصل مدارک مخفی جمهوری اسلامی را در دست داره

 

 

اطلاعاتی که نتانیاهو در مورد اسرار فعالیتهای هسته ای ایران افشا کرد بیش از هر چیز نشون میده که نظام ایران بدلیل نفوذ جاسوسان بیگانه تا مغز استخوانش نمی تونه هیچگونه فعالیت پنهان از چشم نامحرمان و بیگانگان داشته باشه و فقط مردم خودش رو نامحرم میدونه و این فعالیتها رو از چشم مردم خودش پنهان میکنه.

بارها گفتم و باز هم میگم‌ و به این گفته خود سخت معتقدم که این نظام در هیچ موردی اشتباه نکرده بلکه در همه سیاستهای به ظاهر متناقص و آشفته و اشتباهش بر طبق یک استراتژی مشخص و برنامه معینی که دژمن براش تعریف کرده حرکت کرده و میکنه و از طرف دژمن برای نابودی ایران و به راه انداختن آتش جنگ و خونریزی در خاورمیانه و اسلام هراسی در جهان ماموریت داره.

اداره این نظام دربست در اختیار جاسوسها و خائنین است و این نظام روی ریل دژمن حرکت میکنه و این عوامل نفوذی دژمن یک نقش دوگانه را در نظام بازی میکنن.

از یک طرف سفارت آتیش میزنن و نمایش موشک پرانی با شعار مرگ بر اسراییل راه میندازن و برای شکست دادن برجام و دولت روحانی و نا امید کردن مردم از هیچ تلاشی فرو گذار نمی کنن و در سوریه و یمن جنگ راه میندازن از طرف دیگه گزارش فعالیتهای مثلا مخفی نظام در امور نظامی و امنیتی را به ارباب میدن.

وقتی نخست وزیر اسراییل ادعا میکنه که اصل مدارک مخفی جمهوری اسلامی را در دست داره یعنی در تمام ارکان حاکمیت ایران نفوذ و آدم داره و نقش اونها فقط خبرچینی نیست بلکه خط گرفتن و اعمال نفوذ در سیاستگذاریها و تصمیم گیریها و برنامه ریزی های کلان نظام هم هست. در واقع می شود گفت که نظام‌ ایران درست روی ریل دژمن حرکت میکنه و این دژمن دژمن گفتنها حکایت همون دزدیه که همراه خیل مردم با فریاد آی دزد آی دزد به دنبال دزد می دوید!

با این تحلیل باید گفت این نظام رو خود اسراییلیها روی کار اوردن و خودشون نگه داشتن و هر موقع هم که بخوان و صلاح بدونن از بین میبرن و از روی صفحه تاریخ و نقشه جغرافیا برای همیشه حذف میکنن و شعار اسرائیل ستیزی رو هم خود اونها توی دهن اینها انداختن همونطور که توی دهن هیتلر شعار یهود ستیزی رو گذاشته بودن.

بهترین دوست و حامی دولت اسرائیل نظام به ظاهر اسلام پناه و اسراییل ستیز ایرانه. ایران بهترین دوست اسرائیل است دوستی در پوشش دشمن . نظام اسلامی ایران هم ریشه اسلام و اخلاق را در بین مردم ایران زده و هم در دنیای اسلام اتش جنگ شیعه سنی به پا کرده و اعراب را به سمت اسراییل هل داده و هم در سطح جهان باعث ایجاد موج تروریسم در پوشش اسلامگرایی و ترویج اسلام هراسی شده و هم به نام دوستی با ملت عراق و دولت سوریه این کشورهای عربی قدرتمند را با خاک یکسان کرده و با به راه موج انداختن ایران هراسی در منطقه مسابقه تسلیحاتی به راه انداخته و جیب کمپانیهای اسلحه فروش دنیا را پر کرده و منافع انها را تامین کرده.

دیگه چه خدمت رایگانی رژیم ایران باید به اسراییلیها و صهیونیستها تقدیم می کرد که نکرده؟ وقتی این رژیم تمام خدمات لازم را به دژمن انجام داد و دیگه به تداوم نقش اون نیازی نبود با یک اردنگی اونو از قدرت کنار میزنن همونطور که با صدام و قذافی چنین رفتار کردن.

 

نگام ، ناگفته های ایران ما