حمله عوامل کودتا به ظریف ، دانشجو نمایانی در نقش پادوهای مشترک دلواپسان داخلی و خارجی

 

 

دانشجو نمایانی که دیروز در دانشگاه امیر کبیر به خودرو ظریف حمله ور شدند از همان ستاد فرمانده ائی هدایت می شوند که به سفارتخانه انگلستان حمله کردند و سفارت عربستان را به آتش کشیدند و همزمان با عقد برجام با شعار مرگ بر اسراییل موشک هوا کردند و حالا برای بستن تلگرام و روی کار اوردن دولت نظامی و خروج از برجام تلاش می کنند.

علیرغم انتقاداتی که به ظریف در باره سیاستهای منطقه ایی و خاورمیانه ای ایران دارم که عمدتا از دست او هم خارج است اما کار بزرگی را که او علیرغم همه کارشکنیهای داخلی برای عقد برجام کرده چیزی شبیه به یک معجزه است.

او با برجامش ترامپ و نتایاهو و بن سلمان و عوامل خودفروخته شان در داخل حاکمیت و براندازان سلطنت طلب و منافق خارج از کشور را چنان در زنجیر و عصبانی کرده که هر چه خود را به در و دیوار می کوبند تا این زنجیر را پاره کنند نمی توانند و فقط خود را زخمی و خسته می کنند و از فرط عصبانیت به او می تازند و بر سر او نعره می زنند.

ترامپ تا به حال همه معاهدات جهانی امریکا را زیر پا گذاشته اما برجام را نتوانسته و نخواهد توانست و تنها راهش این است که به کمک عوامل مزدور داخلی اش زیرآب دولت روحانی را با یک کودتای نظامی بزند و ایران با پای خودش از برجام خارج شود و با دست خودش آنرا آتش بزند.

دانشجو نمایانی که دیروز در دانشگاه امیرکبیر به ظریف حمله کردند و کسانی هم که در صفحات مجازی به این شخصیت جهانی و چهره ملی حمله می کنند نقش پادوهای ترامپ و نتانیاهو و بن سلمان و قاسم سلیمانی و حسین طائب و علم الهدی و رییسی و سرداران مزدور سپاه را بازی می کنند.

همان سردارانی که یکبار با توسل به حربه زر و زور و تزویر احمدی نژاد را سر کار اوردند و اینبار می خواهند با ظاهر شدن در نقش سردار سپه مردم ساده لوح را فریب دهند و به بهانه تشییع جنازه رضا شاه و گران شدن تصنعی دلار آنها را با شعار مرگ بر روحانی و ظریف و برجام به خیابان بکشانند و یک سردار سپاه را به ریاست جمهوری بگمارند.

 

نگام ، ناگفته های ایران ما