حسین کروبی خبر داد؛ دیدار دوباره اسماعیل دوستی با حجت‌الاسلام کروبی/ موافقت با اقامت شبانه فرزندان محصوران/ آخرین وضعیت موسوی و رهنورد / جزییات دیدار جدید اسماعیل دوستی با کروبی

نگام ، سیاسی _ فرزند حجت‌الاسلام کروبی از دیدار دو روز پیش اسماعیل دوستی با پدرش خبر داد.

 

حسین کروبی  با اشاره به دیدار دو روز پیش اسماعیل دوستی با حجت‌الاسلام مهدی کروبی عنوان کرد:  این دیدار ۵ شنبه انجام شد و آقای دوستی مدت‌ها دنبال این دیدار بودند و بعد از موافقت مسئولان ذیربط این اقدام  انجام شد

وی افزود: در این دیدار موضوع خاصی درباره رفع حصر هم مطرح نشده است. اما شنیده‌ها حاکی از آن است که مسئولان به صورت جدی دنبال رفع حصر هستند.

فرزند حجت‌الاسلام کروبی با بیان اینکه حال پدرش بسیار خوب است، گفت: دیدارهای ما با پدر به صورت مستمر برقرار است.

وی با اشاره به وضعیت میرحسین موسوی و زهرا رهنورد هم گفت: شنیدم که خواهران و اخوی آقای موسوی هم اخیرا می‌توانند به دیدار محصوران بروند فرزندانشان هم می‌توانند شب نزد پدر و مادر خود بمانند که البته این مساله در مورد فرزندان آقای کروبی هم صادق است.

جزییات دیدار جدید اسماعیل دوستی با کروبی

اسماعیل دوستی می گوید: من چون مسئولیتی ندارم آینده دور یا نزدیک را نمی توانم پیش بینی کنم. ولی از فضای حاکم بر چند باری که من دیدار داشته ام کاملا امیدوارم که حصر در حال حل شدن است.

عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی ضمن بیان جزئیات دیدار عصر پنجشنبه خود با مهدی کروبی ابراز امیدواری کرد که حصر در حال حل شدن است.

مشروح گفت و گوی اسماعیل دوستی با  را در ادامه می خوانید:

آقای دوستی! در خبرها آمده که شما پنجشنبه گذشته با آقای کروبی دیدار داشته اید. جزئیات این دیدار را برای ما بفرمایید.

من عصر پنجشنبه حدود ساعت ۴ تا ۶:۳۰ خدمت ایشان بودم. یعنی حدود دو ساعت و نیم این دیدار به طول انجامید. گشایش هایی صورت گرفته و رفت و آمد بچه ها و خانواده هم با ایشان خیلی عادی است. خودشان هم الحمدلله سر حال بودند. اما نسبت به مسائل جاری کشور به خصوص بحث اقتصادی خیلی نگران بود. بالأخره در رابطه با کشور دغدغه های زیادی داشت.

 

غیر از بحث اقتصادی ایشان دغدغه دیگری هم داشتند؟

نسبت به شورای شهر و شهرداری و اتفاقاتی که اخیرا افتاده هم نگرانی هایی داشت. ایشان کاملا در جریان مسائل روز هست و روزنامه ها برای او می رود و تلویزیون و رادیو هم دارد؛ یعنی اخبار را کامل دارد.

 

شما تا کنون چند دیدار با آقای کروبی داشته اید؟

از سالی که حصر صورت گرفته تا الآن حدود هشت مرتبه.

 

چند مورد از آنها متعلق به سال ۹۶ تا کنون است؟

پنج مورد

 

شما در این نشست حامل پیام خاصی از طرف مسئولین و یا شخصیت های سیاسی برای ایشان بودید؟

ابدا

 

فضای دیدار را چطور دیدید؟

فضای دیدار بسیار بسیار مثبت بود. کروبی نسبت به انقلاب، امام و مسائل جاری کشور عین همان کروبی دهه های شصت و هفتاد و قبل از حصر است.

 

پیش بینی شما از آینده گشایش هایی که اتفاق می افتد و احتمال رفع حصر چیست؟

من صد در صد به این موضوع امیدوارم هستم.

 

یعنی در آینده نزدیک رفع حصر اتفاق خواهد افتاد؟

من چون مسئولیتی ندارم آینده دور یا نزدیک را نمی توانم پیش بینی کنم. ولی از فضای حاکم بر چند باری که من دیدار داشته ام کاملا امیدوارم که حصر در حال حل شدن است.