اوضاع بانک *آینده* رو به بحران شدید می باشد و سپرده گذاران در حال خالی نمودن حساب های خود هستند

حسن مقیمی

 

 

بر اساس اخبار موثقی که در اختیار سایت خبری نگام قرار گرفته است از دیروز تمامی سپرده گذاران بانک آینده برای خالی نمودن حساب های خود به شعب این بانک هجوم برده اند که باعث ایجاد موجی از وحشت در میان تمامی سپرده گذاران این بانک گردیده است.

با توجه به بی ثباتی بازار ارز و همچنین اعلام ورشکستگی حجم کثیری از این بانک ها مردم در تلاش هستند که گرفتار مشکلاتی که برای سایر بانک ها بوجود آمده است نگردند.

قبلا هم سایت نگام لیستی از تمامی بانک های ورشکسته یا در حال ورشکستگی را اعلام نموده بود.

اکنون بانک آینده که بانکی خصوصی می باشد هم دچار این معضل گردیده است و سپرده گذاران این بانک که عدم توجه مسئولین را مشاهده می کنند برای برداشت حساب خود به این شعب رفته اند.

متاسفانه تا این ساعت بانک آینده از پذیرش سپرده گذاران خودداری می کند.

 

نگام ، ناگفته های ایران ما

2 thoughts on “اوضاع بانک *آینده* رو به بحران شدید می باشد و سپرده گذاران در حال خالی نمودن حساب های خود هستند

  • ۱۳۹۷-۰۲-۱۶ at ۱۱:۲۱ ب٫ظ
    Permalink

    این اعتراضات مربوط به مالباختگان موسسه افضل توس هست که مسایل مالی اونها به بانک اینده ارجاع داده شده و در گیر پس گرفتن پول خودشون هستند.چرا اخبار دورغ منتشر میکنید؟؟ از جایی تامین مالی میشین که شایعه پراکنی کنین یا واقعا اینقدر بی فکر هستین که حتی بدون پرس و جو میایین مطلبی رو قرار می دهید. یک نفر که توی این بانک سرمایه داشته باشه ممکنه با این خبر دچار حمله قلبی بشه؟؟؟

  • ۱۳۹۷-۰۲-۱۶ at ۱۱:۲۳ ب٫ظ
    Permalink

    خدا لعنت کنه دروغ گویان و بدبخت هایی که برای یک دو قرون دم برای هر اجنبی میجنبونن و سگ دست آموز میشن.وطن فروشانی که ادای وطن پرستا در میارن و دروغ منتشر میکنن. مردشور سایتتون ببرن

Comments are closed.