با برگزاری تجمع در اولین سالگرد انتخاب مجدد روحانی بعنوان رییس جمهور بر مطالبات اصلاح طلبانه پافشاری کنیم

راه سبز امید

 

۲۹ اردیبهشت اولین سالگرد انتخاب مجدد روحانی بعنوان رییس جمهور و رییس دولت دوازدهم است.

این روزها رییس جمهور منتخب اکثریت ملت از سوی منصوبان رهبری و نهادهای انتصابی مورد هجمه همه جانبه قرار گرفته و همه انها در حرکتی هماهنگ و سازماندهی شده از یک ستاد فرماندهی شمشیرهای آخته و زهر آگین خود را برای او از رو بسته اند و از هر نوع دروغ و تهمت و شایعه و و اخلال و توطئه و دسیسه ها و کارشکنی در کار دولت و ناامید کردن ملت و پشیمان کردن انها از انتخاب خود دریغ نمی کنند.

 

رئیس جمهور منتخب مردم به استان خراسان رضوی سفر می کند اما علم الهدی و رئیسی مسئولان خودمختار آن ایالت از استقبال رسمی از او استنکاف می ورزند.


این در حالی است که کشور در آستانه به پایان رسیدن مهلت ترامپ برای خروج از برجام و نیز تهدیدهای نظامی اسرائیل و عربستان بر علیه ایران در شرایطی ویژه و استثنایی و ناپایدار به سر می برد و محتاج ارامش و امنیت است. 


در این شرایط سخت و مایوس کننده رییس جمهور نیازمند تجدید قوا و اعلام حمایت و پشتیبانی ملت در برابر دشمنان داخلی و خارجی است.


لذا بسیار جا دارد که به مناسبت سالگرد انتخاب مجدد روحانی تجمعی مردمی در تهران با حضور رئیس جمهور در ورزشگاه امجدیه یا آزادی قبل از پایان مهلت ترامپ در ۲۲ اردیبهشت برگزار گردد.

 

به نظرم روز چهارشنبه ۱۹ یا پنج شنبه ۲۰ اردیبهشت فرصتی مناسب برای این کار است.


این تجمع قانونی فرصت مناسبی خواهد بود تا مردم نیز یکبار دیگر مطالبات اصلاح طلبانه خود از رئیس جمهور و حمایت خود از تداوم برجام و رفع حصر و فضای مجازی ازاد و بدون فیلترینگ را اعلام و بر لزوم تحقق آن پافشاری کنند.

 

نگام ، ناگفته های ایران ما