ابداعی جدید در فقه ؛ انزجار جوارحی!!

راه سبز امید

 

آقای جوادی آملی آخرین بدعت و نوآوری فقهی خود را تحت عنوان انزجار جوارحی روانه بازار دین فروشی کرده اند.

مطابق این فتوا خانم های محجبه حق دارند انزجار خود از زنان بد حجاب را بصورت ضرب و شتم و کتک زدن آنان در ملاء عام ابراز کنند که عنوان فقهی اش را انزجار جوارحی گذاشته اند.

 

جوارح یعنی حیوان درنده.

 

و انزجار جوارحی یعنی پوشاندن لباس گرگ بر تن دین و نشان دادن چنگ و دندان به مردم برای مجبور کردن آنها به تبعیت از احکام دین و ترساندن زنان برای تحمیل حجاب اجباری به آنان.

 

این تفسیر بدعت آمیز و داعشی و تکفیری را ایشان از کجای دین خدا بیرون آورده اند؟ خدا داند.


این سخنان تهاجمی آقای جوادی املی در کنار سخنان تدافعی چندی پیش او در ملاقات با وزیر کار معنی و مفهوم پیدا می کند. در آن دیدار او گفته بود اگر اوضاع همینطور پیش برود مردم در آینده نزدیک ما را به دریا خواهد ریخت.

 

احتمالا بخاطر این سخنان مقامات امنیتی به او هشدار داده و گفته اند با این موضع تدافعی و از موضع ضعف حتما این امر تحقق خواهد یافت مگر آن که شما با اتخاذ موضعی تهاجمی و از موضع قدرت آن روی دیگر دین را به مردم نشان دهید. روی سبعانه دین‌ و خشونت امیز دین را. و از این رو اقای جوادی آملی پوستین دین را وارونه پوشیده تا مردم را از اعمال خشونت توسط دینداران بترساند.


این در حالی است که همین دیروز در لبنان زنان بی حجاب و آرایش کرده و نیمه برهنه لبنانی با در دست داشتن پرچم حزب الله در خیابانهای بیروت رقص کنان از پیروزی حزب الله در انتخابات ابراز شادی و شعف می کردند.

 

در این بازار اشفته دین فروشی یک کالا با چند نرخ عرضه می شود؟ 


در پس این فتاوای دین ستیز و بدعت آمیز تنها دست قدرتمند صهیونیسم را می شود دید که قصد دارد با این بدعت های عجیب و غریب در دین ریشه دین و ایمان و اعتقاد را در میان مسلمانان و شیعیان و ایرانیان بزند و ریشه آخرین بقایای دینداری را برای همیشه بخشکاند.


با این بدعت های کفر آمیز خواهند دید که چگونه مسلمانان فوج فوج از دین من در اوردی اینان بیرون خواهند رفت. 


و رایت الناس یخرجون من دین الله افواجا.

 

نگام ، ناگفته های ایران ما