اخبار روز حوادث ؛ ناگفته‌های مادرسارق مسلحی که درهمدان اعدام شد/به من گفتندعفو خورده؛گوسفند قربانی کردیم،مهمانی گرفتیم

نگام ، حوادث _سگ‌آزار معروف در آبادان راهی زندان شد / هنگام آزار و اذیت سگ، شرب خمر کرده بود ، مصاحبه با پسری که پدرش را با بنزین به آتش کشید ،مسمومیت ۵۹ نفر به دلیل مصرف قارچ در کرمانشاه/ دو نفر فوت کردند  ، شب تولد مست بودم که سهیل به من تجاوز وحشتناک کرد و چند خبر دیگر ، از مهم ترین اخبار روز حوادث بوده اند که در ادامه می خوانید:

ناگفته‌های مادرسارق مسلحی که درهمدان اعدام شد/به من گفتندعفو خورده؛گوسفند قربانی کردیم،مهمانی گرفتیم

او که یک شبه تمام موهایش سفید شده می‌گوید: «بهمن من هنوز زنده است. در این سه‌سال هر دوشنبه به ملاقات او می‌رفتم، همه دلخوشی من در این مدت همان چند دقیقه دیدن او بود، اما حالا این دلخوشی هم از من گرفته شد. الان از او فقط مشتی خاک گورستان باقی مانده است.»

 

سگ‌آزار معروف در آبادان راهی زندان شد / هنگام آزار و اذیت سگ، شرب خمر کرده بود

دادستان آبادان تصریح کرد: تلاش زیادی توسط نیروی انتظامی برای دستگیری متهم انجام شد اما به دلیل غلیان احساسات و عواطف مردم و به دنبال آن تجمع تعدادی از طرفداران حقوق حیوانات در مقابل منزل متهم و ایجاد حساسیت برای فرد متهم، وی از شهرستان متواری شد.

 

عذاب وجدان قاتل را به اداره پلیس کشاند

پسر ناخلف که در جنایتی هولناک پدرش را آتش زده بود پس از ۴ روز با پای خود به اداره پلیس رفت.وی در بازجویی‌ها مدعی شد قصد آتش زدن پدرش را نداشته و فقط می‌خواسته به تقلید از فیلم‌ها پدرش را بترساند.ماجرا از این قرار بود که ۱۴ اردیبهشت مرگ مرد میانسالی در یکی از بیمارستان‌های پایتخت به بازپرس کشیک قتل پایتخت اعلام شد. در بررسی‌های صورت گرفته مشخص شد که مرد میانسال ۴ اردیبهشت به خاطر سوختگی به بیمارستان منتقل شده اما بر اثر شدت سوختگی جان باخته است.

 

۵ استان درگیر سیل و آبگرفتگی/ فوت ۲ نفر به علت برخورد صاعقه در آذربایجان غربی و شرقی

مرتضی سلیمی رئیس سازمان امداد و نجات در تشریح عملیات سیل و آبگرفتگی از تاریخ  ١٨الی ٢٠ اردیبهشت تا ساعت ٠٧:٠٠ گفت: در این بازه زمانی ۵ استان(آذربایجان شرقی و غربی،اصفهان،چهارمحال و بختیاری و همدان) متاثر از سیل بودند.

 

زندان بجای قصاص،برای پسری که دوستش را کشته بود/سهیل بعد از آزاردادنم،در محله آبرویم را برده بود

دوم اردیبهشت ۹۳ وقتی مهرداد ۱۷ سال داشت سهیل ۲۱ ساله را در یک پارک در خیابان پیروزی تهران خفه کرد و هنگامی که قصد داشت با همدستی دوستش جنازه را به بیرون از شهر منتقل کند دستگیر شد.

 

مسمومیت ۵۹ نفر به دلیل مصرف قارچ در کرمانشاه/ دو نفر فوت کردند

مجتبی خالدی درباره جزییات این حادثه گفت: ده‌ها نفر بر اثر مصرف قارچ در بیستون، ماهیدشت، کوزران و شهرک امام (ره) شهر کرمانشاه دچار مسمومیت شده‌‌اند.وی ادامه داد: ۵۹ نفر دچار مسمومیت شده که ۵۷ نفر با بیمارستان اعزام شده‌‌اند. همچنین دو نفر شامل یک آقا ۵۱ ساله، در تاریخ ۱۶ اردیبهشت و یک نفر دیگر نیز پس از انتقال به شیراز جان خود را از دست دادند.

 

تصادف در مسیر فرودگاه امام در حضور ربیعی وزیر رفاه/ عکس

امروز تصادفی در مسیر فرودگاه امام(ره) به سمت تهران رخ داد که موجب واژگونی خودرو پرشیا و مصدومیت جدی سرنشینان آن شد، از نکات قابل توجه این تصادف، حضور اتفاقی وزیر کار در صحنه بود.

 

انفجار منزل مسکونی در شهر ری +عکس

ساعت ۲۳:۲۲ روز گذشته بر اثر انفجار یک منزل مسکونی در خیابان شهرری، خیابان ابن‌بابویه، کوچه نعلبندی و تماس تلفنی شهروندان با سامانه ۱۲۵ و اطلاع‌رسانی این حادثه، ستاد فرماندهی سازمان آتش‌نشانی تهران نیروهای عملیات ایستگاه ۱۴ و ۸۶ را به محل حادثه اعزام کردند.

معمای پیچیده قتل زن شیشه ای

رسیدگی به پرونده زن مطلقه‌ای که ۸سال قبل در تهران به قتل رسیده بود با نقض حکم تبرئه متهم بار دیگر به جریان افتاد. رسیدگی به این پرونده از بیست و هشتم شهریور ۸۹ به‌دنبال کشف جسد زنی جوان مقابل ساختمانی نیمه کاره در خیابان گرگان تهران شروع شد. شواهد نشان می‌داد زن جوان با یک طناب خفه شده است. جنازه زن ناشناس به پزشکی قانونی فرستاده شد و پلیس به بررسی گوشی تلفن همراه این زن پرداخت و چندین شماره ناشناس به دست آورد.در تحقیقات مشخص شد قربانی بهاره ۳۲ساله معتاد به ماده مخدر شیشه بوده است. در ادامه تحقیقات پلیس به مرد جوانی به نام محمد که بیش از ۳۰ بار با تلفن همراه مقتول  تماس گرفته بود ظنین شد و او را بازداشت کرد.

 

شب تولد مست بودم که سهیل به من تجاوز وحشتناک کرد

شب تولد مست بودم که سهیل به من تجاوز وحشتناک کرد و …. | پسری که در نوجوانی دوستش را کشته و با شکستن حکم اعدامش در دیوان عالی کشور بار دیگر محاکمه شده بود این بار به ۵سال زندان و پرداخت دیه محکوم شد.