برگی از خیانت سازمان اطلاعات سپاه به منافع ملی کشور ، آزادی دو متهم امنیتی به دلیل ارتباط خویشاندی با سرداران

مهرداد شاکری

 

سال ۱۳۸۸ دو تن از برادر زاده های سردار پاسدار تقوا به اتهام همکاری با گروه تندر در عسلویه توسط وزارت اطلاعات بازداشت شدند.

این دو جوان نخبه شیرازی که مسولیت بخش آی تی و رسانه ای قرارگاه خاتم الانبیا را به عهده داشتند ، اطلاعات محرمانه قرارگاه خاتم الانبیاء و فیلم های جلسات خصوصی سرداران سپاه در عسلویه را در اختیار گروه تندر قرار داده بودند.

وزارت اطلاعات در آن مقطع توانست با گرفتن پرینت مکالمات این دو برادر ، اسناد غیر قابل انکاری از ارتباط آنان با گروه تندر را بدست بیاورد.

اتهام آنان جاسوسی و در اختیار قرار دادن اطلاعات محرمانه به بیگانگان بود.

پس از دستگیری ، یکی از این دو برادر طی اقاریر مکتوب ، همکاری خود با گروه تندر را پذیرفت.

آنان پس از ۴۰ روز بازداشت موقت ، به زندان عادل آباد شیراز منتقل گردیدند.

با ورود عموی این دو جوان یعنی سردار پاسدار تقوا به پرونده ، و اعمال نفوذ سردار پاسدار شهرام غیب پرور فرمانده فعلی بسیج کشور و فرمانده وقت سپاه  استان فارس و سردار علی مویدی رئیس فعلی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز و  فرمانده پیشین مبارزه با مواد مخدر نیروی انتظامی که در آن زمان فرماندهی نیروی انتظامی استان فارس را بر عهده داشت ، تلاش تمامی این افراد صاحب نفوذ دست به دست هم داد داد تا پرونده این دو متهم امنیتی با دستور فرمایشی سازمان اطلاعات سپاه کاملا تغییر مسیر داده و از اتهامات وارد شده تبرئه گردند.

مدت کوتاهی پس از آزادی  ، یکی از این دو برادر توانست به صورت قاچاق خود را به یکی از کشورهای حوزه خلیج فارس رسانده و پناهندگی یکی از کشورهای اروپایی را بدست بیاورد.

سازمان اطلاعات سپاه با اعمال نفوذ در این پرونده ثابت کرد که منافع شخصی و گروهی آنان بر منافع ملی ارجحیت دارد.

این خبر گوشه ای از خیانت های سپاه و سازمان اطلاعات سپاه در حق کشور و نظام ایران می باشد.

شما هم اگر قصد جاسوسی برای بیگانگان را دارید کافی است قبل از آن دل سرداران و سازمان اطلاعات سپاه را بدست بیاورید و دوستانی در بین آنان برای روز مبادا انتخاب نمایید.

 

نگام ، ناگفته های ایران ما