اخبار روز حوادث ؛ گفت و گو با قاتلی که جسد دختر تهرانی را مثله کرد: نمی‌خواستم با آن دختر ازدواج‌کنم!

نگام ، حوادث _ «پیام‌گستر تیرداد» کلاهبرداری بود/دستگیری کلاهبردار و شناسایی ۲۰ مالباخته تاکنون+عکس  ، تعرض به دختر نوجوان؛ سرنوشت تلخ یک دوستی خیابانی و چند خبر دیگر ، از مهم ترین اخبار روز حوادث بوده اند که همراه با لینک و خلاصه ای از خبر در ذیل می آید :

 

گفت و گو با قاتلی که جسد دختر تهرانی را مثله کرد: نمی‌خواستم با آن دختر ازدواج‌کنم!

مردی دختر تهرانی را کشت و جسدش را قطعه قطعه کرد. سیروس – معروف به حمید – که برای ناشناس ماندن جسد، اندام‌های زن جوان را در دو کیسه زباله مشکی قرار داده بود، تصور نمی‌کرد ناخن‌های مصنوعی، رازش را برملا ‌کند.

 

«پیام‌گستر تیرداد» کلاهبرداری بود/دستگیری کلاهبردار و شناسایی ۲۰ مالباخته تاکنون+عکس

سرهنگ نادربیگی در توضیح شیوه و شگرد کلاهبرداری افزود: در بررسی شکایت تعدادی از شکات و مالباختگان مشخص شد که متهم با تبلیغ گسترده از طریق انتشار آگهی در جراید کثیرالانتشار و همچنین فضای مجازی مبنی بر اینکه از طریق تأسیس شرکتی به نام شرکت بازرگانی پیام گستر تیرداد قادر به تهیه تسهیلات بانکی در مبالغ مختلف با شرایط بسیار مناسب در زمینه اخذ و بازپرداخت به متقاضیان است، شکات را ابتدا به دفاتر این شرکت در دو منطقه میرداماد و جمالزاده دعوت می‌کند.

 

قتل دختر بچه ۵ ساله توسط معتاد دوره گرد +عکس

مرد دوره‌گرد معتادی که در یکی از روستاهای استان گلستان یک دختربچه پنج ساله را ربوده و او را در انبار خانه یکی از روستائیان خفه کرده بود در آخرین مراحل بازجویی جزئیات جنایت را بازگو کرد و رئیس دادگستری استان گلستان خبر داد پیگیری پرونده این قتل در دستور ویژه قرار گرفته و پس از صدور کیفرخواست بزودی متهم برای محاکمه در برابر قضات دادگاه قرار خواهد گرفت.

 

دستگیری متهم زجرکش کردن گراز در هرمزگان +عکس و فیلم

چند روز پس از انتشار فیلم دلخراش و جنجال‌برانگیز کشتار دو پازن در میناب هرمزگان، فیلمی مشابه از شکنجه و کشتار بیمارگونه یک گراز در فضای مجازی منتشر و به عاملان کشتار دو پازن نسبت داده شد. عاملانی که یک از آنها، “م.‌الف”، از اعضای موسسه حیات وحش میراث پارسیان است که از اواخر سال گذشته تا کنون به اتهام جاسوسی در بازداشت به سر می‌برد.

 

تعرض به دختر نوجوان؛ سرنوشت تلخ یک دوستی خیابانی

ماموران کلانتری ۱۶۱ ابوذر با مراجعه مردی در جریان ناپدید شدن دختر ۱۴ ساله ای به نام سهیلا قرار گرفتند. ماموران در این مرحله پی بردند که دختر نوجوان دو روز قبل برای خرید از خانه خارج شده و دیگر بازنگشته است و در این مدت نیز پدر وی به بیمارستانها و بهزیستی سرکشی کرده است.ماجرای مرموزی پیش روی ماموران قرار گرفته بود که بازپرس دستور داد تا تیمی ازماموران پلیس آگاهی برای رازگشایی این ماجرا وارد عمل شوند.

 

فیلمی که رضایت دختر جوان برای رابطه را ثابت کرد | جوان اعدامی نجات یافت

مرد جوانی به جرم تعرض به یک دختر در دادگاه به اعدام محکوم شد اما هنگامی که برای اجرای حکم در برابر چوبه دار قرار گرفته بود وکیل مدافع این محکوم ۲۹ ساله توانست سندی از رایانه دختر به‌دست بیاورد و متهم را از اعدام نجات دهد.این دختر جوان اردیبهشت سال ۹۴ شکایت کرده بود که مرد ۲۹ ساله‌ای به نام غلام او را ربوده و در خلوتگاهش واقع در ماهدشت کرج به وی تعرض کرده است.