اخبار روز حوادث ؛ گفت‌وگو با عامل تیراندازی مرگبار سبزه‌میدان تهران ؛ تسویه‌حساب خونین دلالان دلار

نگام ، حوادث _ التماس‌های جوان قاتل، از اعدام نجاتش داد/ خفت‌گیری با قتل تمام شد ، داماد سنگدل جسد نامزدش را قطعه قطعه کرد و داخل توالت ریخت + عکس ها و چند خبر دیگر ، از مهم ترین اخبار روز حوادث بوده اند که همراه با لینک و خلاصه ای از خبر در ذیل می آید :

 

تسویه‌حساب خونین دلالان دلار

اختلاف حساب دلالان بازار ارز انگیزه جنایت بازار تهران بود. قتلی که در روزهای پایانی‌ سال گذشته در حوالی سبزه‌میدان رخ داد و ضارب با شلیک دو گلوله یکی از کسبه بازار را به قتل رسانده بود. متهم پس از این جنایت متواری شد و رسیدگی به این پرونده به بازپرس شعبه ششم دادسرای جنایی تهران محول شد. ماموران ویژه قتل اداره آگاهی به دستور بازپرس مدیر روستا کار شناسایی و محل اختفای ضارب را آغاز و درنهایت عامل این تیراندازی مرگبار را روز دوشنبه در ساختمان نیمه‌کاره‌ای در ولنجک شناسایی و دستگیر کردند. متهم بلافاصله پس از دستگیری به جرمش اعتراف کرد و انگیزه‌اش را از این جنایت طلب ۴٢٠‌ میلیون تومانی از پسر خواهر مقتول عنوان کرد. اکبر متهم ۴١ ساله این پرونده، صبح دیروز به دادسرای جنایی تهران منتقل شد و در برابر بازپرس پرونده جزییات این ماجرای خونین را تعریف کرد. او در اظهاراتش به قتل عمد عباس ۵١ ساله اقرار کرد و درباره علت و انگیزه‌اش از این تیرانداری مرگبار گفت.

 

التماس‌های جوان قاتل، از اعدام نجاتش داد/ خفت‌گیری با قتل تمام شد

التماس‌های پسر جوان که در یک درگیری فردی را به قتل رسانده‌ بود، کارساز شد و والدین افغانستانی مقتول جوان ایرانی را بخشیدند. اسفند سال ۹۳ خبر درگیری بین چند جوان در پارکی در سعادت‌آباد به مأموران پلیس داده شد ‌و زمانی که تحقیقات آغاز شد ،پلیس فهمید درگیری بین دو جوان ایرانی و سه جوان افغانستانی رخ داده و در‌این‌میان یکی از جوانان ایرانی به نام آرش با واردکردن ضربه چاقو به جوانی افغانستانی به نام یارمحمد، او را به قتل رسانده ‌است.

 

درگیری خانوادگی در کرمانشاه خونین شد: دو کشته و چهار زخمی/ تیراندازی با کلاشنیکوف و «ام یک»

سرهنگ “محمدرضا آمویی” در تشریح این خبر اظهار کرد: حدود ساعت ۲۲ شب گذشته (دوشنبه) یک فقره تیراندازی در بلوار طاق بستان به پلیس گزارش شد که پس از حضور ماموران مشخص شد داماد خانواده به همراه برادرش به درب منزل پدر همسر خود مراجعه کرده و به وسیله اسلحه کلاشنیکوفی که به همراه داشته اقدام به تیراندازی می‌کند.

 

کشف بیش از ۵۰ هزار قلم داروی قاچاق در غرب پایتخت

سرهنگ حبیب آقایی با اعلام این خبر گفت: در راستای تداوم اجرای طرح تشدید مبارزه با قاچاق کالا و به دنبال دریافت گزارش‌‌‌‌های مردمی مبنی بر تردد خودروهای حامل کالای قاچاق و جابجایی کالاها در کنار بزرگراه‌‌‌‌‌‌ها و خیابان‌‌‌ها، بررسی موضوع در دستورکار مأموران پلیس آگاهی قرار گرفت.

 

حدود ۹۰۰ مجرم در پایتخت دستگیر شدند

سردار حسین رحیمی در حاشیه یازدهمین مرحله از اجرای طرح رعد که صبح امروز در پلیس پیشگیری پایتخت برگزارشد گفت: ۸۵ کلانتری و پاسگاه پلیس پیشگیری و ۱۱ سرکلانتری در یازدهمین مرحله از طرح رعد حضور داشتند و ما  در اجرای این طرح ۲۳۵ حکم قضایی برای ورود به مخفیگاه سارقان و مال‌خران را اخذ کردیم.

 

داماد سنگدل جسد نامزدش را قطعه قطعه کرد و داخل توالت ریخت + عکس ها

این قاتل بی رحم نامزدش را در خانه اش کشت، جسدش را قطعه قطعه کرد و آن ها را در توالت ریخت. مادر این دختر ادعا می کند که دخترش فرد مهربانی بوده و تاکنون به کسی آزار نرسانده است. پلیس مدت ها خانه ای که مقتول در آن به قتل رسیده بود را مورد بررسی قرار داد و او را به ۲۸ سال حبس محکوم کرده است. پلیس احتمال می دهد که این قاتل روانی مشکل روانی داشته باشد.