اخبار روز ورزشی ؛ احمد و امیر؛ عابدزاده‌ها در تیم‌ملی به هم رسیدند(عکس)

نگام ، ورزشی _ گفت‌وگو با دروازه‌بانی که از طرف پرسپولیسی‌ها تهدید شد / مسعود همامی: مدیران پرسپولیس فوتبال مرا نابود کردند ، نایب قهرمانی ایران در کشتی آزاد نظامیان جهان با ۲طلا، ۳ نقره و یک برنز و چند خبر دیگر ، از مهم ترین اخبار روز ورزشی بوده اند که همراه با لینک و خلاصه ای از خبر در ذیل می آید :

 

احمد و امیر؛ عابدزاده‌ها در تیم‌ملی به هم رسیدند(عکس)

گلر ایرانی تیم ماریتیمو پرتغال از امروز حضور فعال خود در تمرینات تیم ملی را آغاز کرد. او ابتدا به همراه سایر ملی‌پوشان در مرکز پک به تمرین پرداخت و پس از آن به همراه دیگر رقبای خود در زمین چمن پژوهشگاه نفت حضور یافت و به تمرین پرفشار پرداخت.نکته جالب درباره امیر اینکه همان طور که در تصویر پیداست وی تمرین امروز خود در مرکز پک را به یاد گلر اسطوره ای تیم ملی برگزار کرد جایی که تصویر احمدرضا عابدزاده به دیوار نصب بود و همه را به یاد بازی های ماندگار این دروازه بان بزرگ انداخت.

 

گفت‌وگو با دروازه‌بانی که از طرف پرسپولیسی‌ها تهدید شد/ مسعود همامی: مدیران پرسپولیس فوتبال مرا نابود کردند

مسعود هماهمی یکی از بازیکنان ایرانی است که از پرسپولیس به کنفدراسیون فوتبال آسیا شکایت کرده تا بتواند مطالباتش را از این تیم بگیرد. همامی دو فصل در پرسپولیس حضور داشت و حدود یک میلیارد از این تیم طلب کار است. این دروازه بان معتقد است حکمی که ای‌اف‌سی در روزهای آینده خواهد داد پرسپولیس را به چالش جدید خواهد کشید و جز مدیران این تیم کسی دیگر مقصر نیست. او بارها با مدیران پرسپولیس جلسه گذاشت و حتی مبلغی از قرارداد خود را هم بخشید اما هنوز پولی از این تیم دریافت نکرده است.

 

بیرانوند: کی‌روش در دفاع از تیم ملی تنهاست/ انتقاد کسی که به جایگاه من نرسیده ناراحتم می‌کند

علیرضا بیرانوند پیرامون مباحث مختلفی از جمله قهرمانی پرسپولیس در لیگ، عملکرد خودش در فصل هفدهم و روزهای پر فراز و نشیبی که در پرسپولیس سپری کرد به صحبت پرداخت. دروازه‌بان شماره یک پرسپولیس و تیم ملی ایران در این گفت‌وگو به انتقاداتی که از عملکرد او می‌شد هم اشاره‌ کرد و گفت که به نظر می‌رسد هواداران پرسپولیس فراموش کرده‌اند چند سال قبل تیم‌شان چه گل‌هایی دریافت می‌کرده است. البته بیرانوند اشاره‌ای هم به وضعیت تیم ملی فوتبال ایران در مراحل آماده‌سازی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه داشت و عنوان کرد با وجود فشارهایی که وجود دارد، کارلوس کی‌روش به تنهایی از منافع تیم ملی دفاع می‌کند.

 

عمران زاده: از استقلال به قوه قضاییه شکایت می کنم نه AFC

حنیف عمران زاده مدافع محبوب سابق استقلال از جمله افرادی است که از باشگاه استقلال طلبکار است. عمران زاده در صفحه شخصی خود با بیان این نکته که حاضر نیست از طریق AFC به دلیل آنکه ممکن است آبی ها از لیگ قهرمانان حذف شوند و یا پنجره نقل و انتقالاتی آنها بسته شود، شکایت کند اعلام کرد که از طریق قوه قضاییه و بعد از جلسه ای که با مسئولان باشگاه خواهد داشت، مطالبات خود را پیگیری می کند.

 

وعده بزرگ کی‌روش در رسانه پرتغالی / او به ماموریت غیرممکن در گروه مرگ باور دارد؟

حرف های کارلوس کی روش در رکورد متفاوت از گفته های دیگرش در همه این سال هاست. او این بار از صعود گفته است. سرمربی با یک رسانه بین المللی حرف از تلاش برای صعود از گروهی زده که پرتغال ، مراکش و اسپانیا در آن هستند. یعنی گروهی که شانس اول قهرمانی جهان و قهرمان اروپا را در خود دارد.منطق می گوید ایران ضعیف ترین تیم این گروه باشد و با بدترین نتایج ممکن از سارانسک در پایان بازی اسپانیا به تهران برگردد. ولی کی روش با همه سختی ها و مشکلاتی که در ماه های اخیر تیم ملی داشته ، به صعود فکر می کند و برای رسیدن به افتخار می جنگد.

 

نایب قهرمانی ایران در کشتی آزاد نظامیان جهان با ۲طلا، ۳ نقره و یک برنز

در پایان رقابت‌های کشتی آزاد نظامیان جهان در روسیه، آزادکاران ایران با کسب ۲ طلا، ۳ نقره و یک برنز به عنوان نایب قهرمانی جهان رسید.در روز پایانی این رقابت‌ها، یدالله محبی، آزادکار سنگین وزن ایران و دارنده مدال طلای آسیا در دیدار فینال مقابل  نورجان امیربکوف از قزاقستان به برتری رسید و مدال طلا را از آن خود کرد.در وزن ۷۹ کیلوگرم، بهمن تیموری در دیدار نهایی برابر ختیگ تسابولوف روس و دارنده مدال های طلا و نقره جهان شکست خورد و به مدال نقره رسید.