اخبار روز حوادث ؛ پری دختری که بخاطر قرص لاغری درگذشت

نگام ، حوادث _ جان باختن ۹ تن تحت تاثیر بارش‌های اخیر/امدادرسانی به ۲۱۸۸۰ تن ، زلزله خراسان جنوبی خسارتی نداشت و چند خبر دیگر ، از مهم ترین اخبار روز حوادث بوده اند که همراه با لینک و خلاصه ای از خبر در ذیل می آید :

 

پری دختری که بخاطر قرص لاغری درگذشت

دختر جوانی که اقدام به مصرف قرص های لاغری تقلبی خریداری شده از یک فروشگاه اینترنتی کرده بود جانش را از دست داد.” ایلویز پری” ۲۱ ساله پس از مصرف ۸ عدد از این قرص ها رو به وخامت نهاد و او بلافاصله به بیمارستان سلطنتی شریزبری انگلیس منتقل گردید. این دختر سرانجام در تاریخ ۱۲ آوریل ۲۰۱۵ در این بیمارستان جان سپرد.

 

ماجرای پسری که به اشتباه گروگان گرفته شد

پسر جوان ۲۹ ساله‌ای که در نجاری فعالیت می‌کند، دو شب گذشته توسط چند نفر در شهرک گلستان محدوده بهارستان توسط چند نفر گروگان گرفته می‌شود، اما بعد از گذشت ساعتی توسط پلیس آزاد می‌شود.محمد درباره این ماجرا گفت: شب گذشته حوالی ساعت ۲۰:۴۰ به منزل دوستم رفتم و هنگام بازگشت از منزل او در شهرک گلستان محدوده بهارستان در انتهای خیابان که محدوده تاریکی بود و در جلوی یک مهدکودک که هیچ‌چراغی نداشت از پشت سرم صدای پای یک نفر را شنیدم.

 

رییس سازمان امداد و نجات اعلام کرد : جان باختن ۹ تن تحت تاثیر بارش‌های اخیر/امدادرسانی به ۲۱۸۸۰ تن

مرتضی سلیمی در توضیح گزارش پایانی عملیات امدادگران در سیل و آبگرفتگی از ١٨ تا ٢٧ اردیبهشت ماه گفت: در این بازه زمانی ۲۲ استان آذربایجان شرقی و غربی، اردبیل، اصفهان، البرز، ایلام، چهارمحال و بختیاری، خراسان جنوبی، رضوی و شمالی، خوزستان، سمنان، سیستان و بلوچستان، فارس، قزوین، کرمانشاه، کهگیلویه و بویراحمد، گلستان، لرستان، مازندران، همدان و یزد تحت تاثیر سیل و آبگرفتگی قرار داشتند.وی افزود: طی این مدت به ٢٣٩شهر، روستا و مناطق عشایرنشین امدادرسانی شد و ۲۱ هزار و ۸۸۰ تن نیز خدمات امدادی دریافت کردند. همچنین یکهزار و ۵۸ تن اسکان اضطراری یافته و ۳۴ تن نیز به مناطق امن منتقل شدند.

 

بلایی که میترا بر سر قربانی اش آورد توسط دوربین های مدار بسته ضبط شده بود !

رسیدگی به این پرونده از شهریور سال ۹۵ به دنبال شکایت مرد جوانی به پلیس آگاهی شروع شد. این مرد در اظهاراتش گفت: من وقتی به پیشنهاد زنی به نام – میترا –به خانه ای در قرچک ورامین رفتم ناگهان مردی ناشناس وارد خانه شد و با قمه مرا تهدید کرد و گفت که اینجا چه کار میکنی؟ در همین موقع زن جوانی هم از حمام خانه خارج شد و به مرد عصبانی که شوهرش بود گفت این مرد مرا در حمام خانه حبس کرده بود.

 

زلزله خراسان جنوبی خسارتی نداشت

شاهین فتحی با اشاره به زمین لرزه‌ای به بزرگی ۴.۴ ریشتر در منطقه ماژان – قلعه زری خراسان جنوبی گفت: این زمین لرزه ساعت ٠:١۶ دقیقه بامداد امروز و در عمق ۱۰ کیلومتری زمین رخ داد.وی افزود: این زمین لرزه روستاهای فیض آباد، علی آباد، خیرآباد، عباس آباد، کریم آباد، عماری، قنات، و قائم آباد را تحت تاثیر قرار داد.فتحی همچنین گفت: با توجه گزارش تیم‌های ارزیابی استان، خوشبختانه این زلزله هیچگونه خسارت جانی و مالی نداشته است.

 

مادر بی رحم نیمه شب دختر۱۳ ساله اش را در اختیار دوست پسرش قرار داد! + عکس

“تریسی گلوور” در حالیکه روی تخت کنار دختران ۸ و ۱۳ ساله اش دراز می کشید به دوست پسرش ” آلبرتو هرناندز” اجازه تجاوز به دختران اش را می داد. تریسی ۴۴ ساله در رختخواب زمانی که دختران اش در خانه شان در کلمبوس، اوهایو مورد تجاوز قرار می گرفتند بازوی دختران اش را برای دعوت به آرامش می گرفته است. این مادر از سوی دادگاه به ۱۰ سال زندان محکوم شده است. گلوور در دادگاه علیه هرناندز به اتهام ۴ فقره تجاوز شهادت داد و در دادگاه اذعان داشته: “دختران ام تمام زندگی من محسوب می شوند. نمی خواهم کاری که در حق آنها انجام داده ام را توجیه کنم اما عاشقانه دوستشون دارم.”