عضوشورای مرکزی حزب اتحاد ملت با تاکید بر اینکه نمی توان روابط محفلی را انکار کرد، گفت: مجموعه عملکرد و معدل رفتار جریان ها اهمیت دارد و ما معتقد هستیم که روابط محفلی تاثیری در تصمیم گیری های جریان اصلاحات ندارد.
رئیس شورای نگهبان هیچگاه دنبال محبوبیت نبوده است و همین او را بدل به محبوبترین چهره اصولگرایان کرده است ، حدود ده سال پیش در فضای مجازی ساختن لطیفه هایی درباره احمد جنتی و طول عمر او آغاز شد. به گفته یکی از نزدیکان او، جنتی این لطیفه‌ها را می‌خواند و لبخندی می‌زند و می‌گوید اینها به اجر معنوی ما اضافه می‌کند.
 نصرالله پژمان‌فر نماینده مردم مشهد در مجلس با اشاره به شرایط جدید پیش آمده برجام پس از خروج آمریکا از این توافق گفت:‌ نمایندگان مجلس نگران هستند که مبادا دولت در ادامه کار برجام بعد از خروج آمریکا در مذاکره با اروپایی‌ها نظام را در مقابل یک عمل انجام شده قرار دهد.

علی مطهری که درباره چرایی به کارگیری الفاظ خارجی در کالاهای ایرانی و مکالمات روزمره از وزیر ارشاد سوال کرده بود، از اعتراض رهبری به بکارگیری کلمه «فراکسیون» و عدم معادل سازی فارسی برای آن و همچنین اعتراض ایشان به مکالمه انگلیسی خلبانان ایرانی خبر داد.

پروانه مافی :تعامل هیات رئیسه مجلس با نمایندگان متوسط بوده است

پروانه مافی نماینده مجلس معتقد است تعامل هیات رئیسه فعلی با نمایندگان متوسط بوده است. او می‌گوید: انتظار داشتیم هیات رئیسه از نظرات نمایندگان هم استفاده کنند. برای مثال من تنها یک جلسه به هیات رئیسه دعوت شدم که نظراتم را راجع به اداره مجلس و بهتر اداره شدن هیات رئیسه و برنامه‌ها ارائه کنم.

مرتضی مبلغ معاون سیاسی وزرات کشور در دولت اصلاحات گفت: دستگاه قضایی اگر واقعا در جایگاه خود به طور دقیق، بی‌طرفانه و منصفانه وارد شود و بدون توجه به هیچ گونه نسبتی به تخلفات رسیدگی کند، می‌تواند یکی از عواملی باشد که فاسد را مهار می‌کند.

اعتراض قاضی پور به روزنامه‌ نداشتن ۴۰ میلیون ترک ایرانی

دیروز وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی میهمان مجلس بود تا به سؤال‌های علی مطهری و نادر قاضی‌پور پاسخ دهد. مطهری از پاسخ او درباره تبلیغات و تابلونوشته‎ها به زبان انگلیسی قانع نشد و او از مجلسیان کارت زرد گرفت، اما قاضی‎پور از قید سؤالش گذشت و به پاسخ وزیر را به رأی نگذاشت.

خضری عضو کمیسیون اجتماعی مجلس :باید دید چرا مردم از پیام‌رسان‌های داخلی استفاده نمی‌کنند

رسول خضری نماینده پیرانشهر و عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: باید با تدبیر با قضیه فیلترینگ تلگرام برخورد شود. مردم نوعی دلبستگی و وابستگی به تلگرام پیدا کرده اند و ۵۰۰ هزار شغل ما وابسته به فضای مجازی و عمدتا پلتفرم‌های خارجی از جمله تلگرام است. ما باید پیام‌رسان‌ها را مدیریت کنیم و بیشتر به دنبال همین مدیریت باشیم تا حذفشان. اگر این اتفاق بیفتد موفق‌تر خواهیم بود.