فیروز نادری : رژیم جمهوری اسلامی یعنی تندروها ، همه رژیم باید برود

نگام ، سیاسی _ فیروز نادری بی شک یکی از سرشناس ترین چهره های علمی ایران بین عامه مردم است ،  اومشهورترین چهره‌ ایرانی در ناسا است ، ناسا برای ما یادآور نهایت علم و فناوری است و مدیریت در یکی از بخش های آن باعث افتخار همه ماست.

فیروز نادری دانشمندی است که علی رغم جلای وطن در برابر اتفاق های کشور خود بی تفاوت نبوده است ، حمایت از جنبش سبز در سال ۱۳۸۸ و دریافت جایزه اسکار به نمایندگی از اصغر فرهادی به همراه انوشه انصاری از جمله اقداماتی است که بیانگر اهمیت دادن او به سرنوشت کشورش علی رغم چند دهه دوری او از میهن می باشد.

او در همین زمینه تاکید کرده با هر عقیده و گرایشی که هستید، از مردم ایران حمایت کنید ، او هم چنین گفته : مسئله ایران را بیش از آنکه یک مسئله سیاسی باشد، یک مسئله اخلاقی است. با هر عقیده و گرایشی که هستید، از مردم ایران حمایت کنید.

متاسفانه انفعال فعالان سیاسی در یکی دو سال اخیر موجب ناامیدی نخبگانی هم چون فیروز نادری از اصلاح روند کشور با تکیه بر توانمندی های داخلی و کنشگران سیاسی درون نظام گردیده است ، و بسیاری هم چون او روند فعلی کشور را دیگر قابل اصلاح نمی دانند.

فیروز نادری در واکنش به وقایع اخیر ایران نوشته زمانی فکر می کردم میانه روها در ایران هستند که از تندروها کمی بهترند اما یا این جناح وجود ندارد یا قدرتی ندارد. رژیم جمهوری اسلامی یعنی تندروها. همه رژیم باید برود

2 thoughts on “فیروز نادری : رژیم جمهوری اسلامی یعنی تندروها ، همه رژیم باید برود

 • ۱۳۹۷-۰۲-۲۹ at ۴:۵۱ ق٫ظ
  Permalink

  نخبه آمریکایی ،
  شتر در خواب بیند پنبه دانه

 • ۱۳۹۷-۰۲-۳۰ at ۱۱:۲۰ ب٫ظ
  Permalink

  کامنت قبلی بسیار باعث تاسف است ایشان ظاهرا از حکومت اخوندی راضی هستند.

Comments are closed.