اخبار روز حوادث ؛ ۹ فوتی بر اثر مصرف قارچ/ مردم قارچ فله‌ای مصرف نکنند

نگام ، حوادث _ دستگیری یکی از “گنده‌لات‌”های تهران حین فرار به ترکیه ، آوار مرگ بر سر ۴ کارگر ساختمانی در نیاوران (عکس)  و چند خبر دیگر ، از مهم ترین اخبار روز حوادث بوده اند که همراه با لینک و خلاصه ای از خبر در ذیل می آید :

 

۹ فوتی بر اثر مصرف قارچ/ مردم قارچ فله‌ای مصرف نکنند

مجتبی خالدی (سخنگوی اورژانس کشور) تعداد کل مراجعان مسمومیت با قارچ را ۷۲۱ نفر اعلام و در رابطه با علت مسمومیت این افراد بیان داشت: این افراد بدلیل مصرف قارچ دچار مسمویت شده اند، آنها یا در زمان حضور در طبیعت از این قارچ ها استفاده کرده اند و یا بدلیل خریداری و مصرف این محصول از مراکز خرید دچار مسمویت شده‌اند.

 

دستگیری یکی از “گنده‌لات‌”های تهران حین فرار به ترکیه

سردار حسین رحیمی امروز پس از دستگیری “وحید. م” از معروف‌ترین اراذل و اوباش سطح یک تهران و کشور اظهار کرد: چهارشنبه شب خبر وقوع قتل در یک مهمانی مجردی به پلیس اطلاع داده شد و ماموران پلیس با حضور در بیمارستان متوجه شدند که سه نفر از سوی یکی از اراذل و اوباش معروف تهران به نام “وحید.م” مورد اصابت چاقو قرار گرفته‌اند که یکی از آنان به دلیل وخامت حالش جان خود را از دست داد.

 

حکم دادگاه برای بار پنجم: قصاص داماد به جرم قتل پدر زن/ دیوان‌عالی پس از ۱۳سال حکم را می‌پذیرد؟

۱۲ شهریورسال ۸۴ وقوع درگیری خونینی در پارکینگ مجتمع قضایی شهید مطهری واقع در یافت آباد به پلیس اطلاع داده شد. وقتی مأموران به محل درگیری رسیدند با پیکر نیمه جان مرد میانسالی روبه‌رو شدند که در یک درگیری خونین به دست دامادش زخمی شده بود. وی به بیمارستان منتقل شد اما به‌خاطر شدت جراحات جان سپرد.

 

ترس از لو رفتن فیلم رابطه نامشروع در تلفن همراه باعث پیشنهاد ۱۰۰ میلیونی او به دزد موبایلش شد

چندی پیش مرد میانسالی به پلیس مراجعه کرد و از سرقت گوشی تلفن همراهش خبر داد. نادر در تحقیقات به پلیس گفت: در حال صحبت با تلفن همراه به سمت مترو می‌رفتم که ناگهان گوشی‌ام سرقت شد.وی گفت: به قدری این حرکت سریع صورت گرفته بود که تا چند لحظه متوجه نشدم گوشی تلفنم به سرقت رفته است. تنها چیزی که به خاطر دارم موتور هوندای قرمز رنگی بود که بسرعت از کنارم رد شد و جوانی که صورتش را با کلاه کاسکت پوشانده بود روی موتور نشسته بود حتی شماره پلاک موتور را هم پوشانده بود و برای همین من نتوانستم آن را یادداشت کنم.

 

آوار مرگ بر سر ۴ کارگر ساختمانی در نیاوران (عکس)

در ضلع جنوب غربی یک زمین گودبرداری شده به مساحت تقریبی ۲۵۰ متر مربع که در مرحله اسکلت کاری قرار داشت، ۴ کارگر مشغول کار بودند که ناگهان با تخریب قسمتی از دیواره جنوبی، زیر انبوهی خاک مدفون شده و غیر قابل دسترس بودند.در این حادثه هر ۴ کارگر که سن آنان ۲۱ تا ۲۵ ساله بودند، به تائید عوامل اورژانس بر اثر ریزش آوار در همان لحظات اولیه جان خود را از دست دادند.

 

۸ ماهیگیر ایرانی همچنان چشم انتظار آزادی/ ۸ نفر از صیادان بر اثر شکنجه و گرسنگی فوت کردند

۸ صیاد فراساحل ایران بیش از سه سال است تشنگی، گرسنگی و شکنجه‌های فراوان دزدان دریایی را تحمل کرده و هم چنان چشم انتظار خانواده‌های خود هستند؛ این ۸ صیاد امیدوارند با دیپلماسی انقلابی به سرنوشت ۸ ماهیگیر کشته شده همراه خود دچار نشوند.