اخبار روز سلامت و پزشکی ؛ درمان کبد چرب با لیمو ترش

نگام ، سلامت و پزشکی _ تقویت قوای جنسی مردان با ۵ ماده غذایی ، خط قرمزهایی ضروری روزه‌داری در روزهای طولانی و چند خبر دیگر ، از مهم ترین اخبار روز سلامت و پزشکی بوده اند که همراه با لینک و خلاصه ای از خبر در ذیل می آید :

 

کبد چرب از بیماری های است که بی صدا و آرام به سراغ انسان می آید و زمانی که متوجه این بیماری می شوید شاید در مرحله پیشرفته ای باشد. به همین دلیل پیشگیری از ابتلا به این بیماری باید از اولویت های هر فرد باشد. با تنظیم عادت های غذایی و داشتن برنامه ورزشی منظم می توان از ابتلا به این بیماری پیشگیری کرد. اما اگر با این بیماری دگیر هستید، نگران نباشید زیرا می توانید آن را کنترل و از بین ببرید.

 

تقویت قوای جنسی مردان با ۵ ماده غذایی

مواد غذایی تابستانه برای مردان فواید بسیاری دارد. آیا شما هم از آن جمله افرادی هستد که برای تقویت قوای جنسی خود از قرص ها و داروها مصرف می کنید؟ آیا می دانید که می توان به جای قرص از برخی مواد خوراکی استفاده کرد؟ اگر به دنبال راهی هستید تا تعداد و کیفیت اسپرم های خود را افزایش دهید، مواد غذایی که در اینجا برایتان آورده ایم را به رژیم غذایی خود اضافه کنید تا سلامت جنسی شما را افزایش دهد.

 

این اشتباه در حمام باعث ریزش مو می‌شود

شست‌وشوی سر در حالت ایستاده در حمام و در حالتی که موهای سر به‌علت جذب آب، سنگین‌تر از حالت عادی است، از عوامل جدی ریزش مو می‌تواند باشد همچنین”شانه زدن مو در حمام” نیز از عوامل ریزش موها است.دست بردن لای موها و شست‌وشوی شدید موها با آب خیلی گرم و شانه زدن مو در حمام سبب شل شدن عضلات نگهدارنده موها می‌شود و احتمال ریزش مو را افزایش می‌دهد.

 

عوارض خود ارضایی در زنان، خطرناک است؟

خودارضایی علاوه بر مشکلات جسمی مانند آسیب دستگاه تناسلی، ضعف بینایی،ضعف جسمانی و کوفتگی، رنگ پریدگی، کبودی اطراف چشم، خستگی و بی حالی مفرط، خواب آلودگی زیاد، سستی و بی رمقی، لرزش اعضای بدن، ضعف حافظه، همچنین فرد دچار خلاء عاطفی، افسردگی، اضطراب و عدم اعتماد به نفس می شود و بعد از ازدواج در یک رابطه زناشویی دیگر تحریک نمی شود و در به ارگاسم رسیدن دچار مشکل می شود.

 

سفید کردن دندان ها با این مواد طبیعی امکان پذیر است؟

لبخند شما می تواند خیلی تاثیر گذار باشد، اما اگر دندان های زیبا و سفیدی نداشته باشید، مطمئنا لبخند تاثیر گذاری نخواهید داشت. به علاوه هزینه های دندانپزشکی خیلی بالاست.برخی روش های درمانی طبیعی در خانه می توانند به طور موثر و بدون خطر به سفید شدن دندان هایتان کمک کنند. لازم است بهترین روش را برای خودتان پیدا کنید.

خط قرمزهایی ضروری روزه‌داری در روزهای طولانی

ساعات طولانی پرهیز از خوردن و آشامیدن آزمون سختی برای روزه‌داران است. در چند‌سال اخیر تقارن ماه رمضان با ایام گرم‌ سال این امتحان و خودسازی را بیش‌ازپیش برای روزه‌داران سخت کرده است.با این‌که روزه‌داری تاثیرات مثبت روحی، معنوی و جسمی فراوانی دارد، اما بی‌شک رعایت نکردن اصول تغذیه نه‌تنها فایده‌ای برای سلامت بدن ندارد بلکه به شدت می‌تواند خطرناک باشد. به همین دلیل در چند‌سال گذشته پزشکان و متخصصان تغذیه به بحث تغذیه ایام ماه رمضان تأکید زیادی دارند.