فاطمیون هم پشت سردار را خالی کردند

میثم بازیاری

 

بعد از التیماتوم مقتدی صدر به سردار قاسم سلیمانی مبنی بر خروج سریع از عراق و همچنین دستور دولت روسیه به سپاه قدس و حزب الله لبنان مبنی برخروج کامل از سوریه ، و اعتراض های جهانی به تفرقه پراکنی سپاه قدس در منطقه ، خبرهایی که از سپاه قدس مخابره می شود اخبار جالبی برای سردار سلیمانی نیست.

سپاه قدس با مدیریت سردار سلیمانی و پس از صرف هزینه های چندین میلیارد دلاری در منطقه دارد به پایان کار خود نزدیک می شود.

یک ائتلاف جهانی و بین المللی با آگاهی کامل از رفتار پرخطر و تفرقه افکنانه و ویران گر  سپاه در منطقه بحران زده خاورمیانه و یمن ، قصد دارد به سال ها ماجراجویی سپاه خاتمه دهد.

بدنه داخلی سپاه قدس هم با فساد گسترده مالی و امنیتی روبرو شده و عملا سپاه قدس به جای آن که حافظ منافع ملی ایران باشد به دشمنی بزرگ بر ضد منافع ملی ایران تبدیل گردیده است.

مدافعان حرم که بخش بزرگی از آن را اعضای لشکر فاطمیون که شبه نظامیان افغانستانی هستند تشکیل می دهد ، شاهد اعتراض های گسترده نسبت به بی اعتنایی سپاه به آنان و قربانی کردن آنان در جهت رسیدن به آمال و آرزوهای نفسانی و شیطانی سپاه قدس می باشد.

در آخرین تحولات سپاه قدس ، تعداد بسیار زیادی از اعضای فاطمیون کناره گیری خود از سپاه قدس و برگشت سریع و داوطلبانه از سوریه و عراق را به مسولان ارشد سپاه قدس اعلام نموده اند.

دیگر حتی پاسپورت ایرانی و هویت ایرانی هم برای فاطمیون از ارزشی برخوردار نیست.

آنان ترجیح می دهند جان خود را برداشته و از جهنمی که سپاه قدس در منطقه به راه انداخته ، بگریزند و بیشتر از این گوشت قربانی سپاه قدس نباشند.

در آینده ای نزدیک باید شاهد فروپاشی کامل سپاه قدس باشیم.

 

نگام ، ناگفته های ایران ما

2 thoughts on “فاطمیون هم پشت سردار را خالی کردند

  • ۱۳۹۷-۰۲-۳۱ at ۱:۱۳ ب٫ظ
    Permalink

    شما با کدوم سازمان امنیتی برای گذاشتن این خبرها هماهنگ کردین؟؟

  • ۱۳۹۷-۰۳-۰۱ at ۱۱:۰۸ ق٫ظ
    Permalink

    زمانی که سپاهیان ایران و متحدانشان داعش را منکوب و تار و مار می کردند از این حرفها نمی زدید. من یک ضد اسلام و ضد دین هستم اما برای کاری که این دلاوران از جان گذشته در سوریه کردند ارزش قائلم برای اینکه نگذاشتند داعش به اهدافش برسد و اسرائیل را مایوس کردند.

Comments are closed.