اخبار روز حوادث ؛ جزییات ربودن دختر ۱۸ ساله در تبریز

نگام ، حوادث _ دیوان‌عالی کشور، تبرئه پسر جوانی را که خواستگار خواهرش را با شمشیر کشته بود نپذیرفت ، اولین عکس ها از خانم وکیل و صحنه قتل در لنگرود / دهیار با شلیک گلوله قاتل فرزانه شد + جزییات و چند خبر دیگر ، از مهم ترین اخبار روز حوادث بوده اند که همراه با لینک و خلاصه ای از خبر در ذیل می آید :

 

جزییات ربودن دختر ۱۸ ساله در تبریز

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی آذربایجان‌شرقی با اشاره به با اشاره به انتشار فیلمی در فضای مجازی با عنوان “دزدیده شدن دختر ۱۸ ساله در تبریز”گفت: خواستگار پس از شنیدن جواب رد؛ اقدام به فراری دادن دختر کرد!

 

دیوان‌عالی کشور، تبرئه پسر جوانی را که خواستگار خواهرش را با شمشیر کشته بود نپذیرفت

پسر جوان وقتی فهمید دوست صمیمی‌اش به خواستگاری خواهرش رفته کینه او را به دل گرفت و درگیری خونینی به راه انداخت اما دراین درگیری خواستگار جوان کشته شد.در جلسه رسیدگی به این پرونده که سال گذشته برگزار شد، ابتدا نماینده دادستان کیفرخواست را خواند و گفت: «مازیار و ناصر ٢٧ساله متهم‌ هستند که بیست‌وچهارم شهریور ٩۴ در جریان نزاع در گل‌تپه ورامین رضا ٢٠ساله را کشته‌اند.

 

آخرین وضعیت پرونده مردی که همسرش را کشت/ دادگاه مهدورالدم بودن زن را بخاطر رابطه نامشروع پذیرفت

مرد عراقی در دادگاه کیفری یک استان تهران پای میز محاکمه ایستاد و گفت: زنم را کشتم چون به رابطه او با دوست صمیمی ام فرمان پی برده بودم. من باید فرمان را هم می کشتم.وی در تشریح جزییات آشنایی با همسرش گفت: سال ۷۰ برای کار به ایران آمدم و به عنوان نظافتچی در خانه‌های مردم کار می‌کردم. درآمد بدی نداشتم تا اینکه دوستم فرمان اکرم را به من معرفی کرد. او می گفت اکرم دختر خوبی است.من هم پیشنهاد فرمان را پذیرفتم ولی چون شناسنامه نداشتم نتوانستم ازدواجم را با اکرم ثبت کنم، فقط او را عقد دائم در آوردم.

 

پدر مونا لباس هایم را کَند و ۳ ساعت شکنجه ام داد +عکس

چندی پیش پسر ۱۴ ساله ای همراه مادرش پای در دادسرای امور جنایی تهران گذاشت و از ماجرای ۳ ساعت شکنجه گری در خانه دختر مورد علاقه اش پرده برداشت.این پسر نوجوان که در شکنجه گاه پدر خشمگین دچار سکته قلبی شده بود چند روزی را در بیمارستان تحت درمان قرار گرفته بود.حمید پس از بهبودی پیش روی بازپرس آرش سیفی در شعبه چهارم دادسرای ناحیه ۲۷ گفت: چندی پیش که از طریق تلگرام با دختر ۱۴ ساله ای به نام مونا آشنا شدم و خیلی زود به هم علاقه پیدا کردیم و همیشه برای دیدن هم در فضای داخل شهرک قرار می گذاشتیم و خیلی زود به دیدارهایمان پایان می دادیم تا کسی متوجه دوستی ما نشود.

 

اختلاف بر سر نگهداری از پدر ۸۰ ساله، به قتل یکی از دو فرزند وی انجامید

ساعت ۱۱ شب ۲۸ اردیبهشت، بازپرس کشیک قتل پایتخت از سوی مأموران کلانتری ۱۱۶ مولوی در جریان مرگ مرد ۶۱ ساله‌ای در بیمارستان قرار گرفتند.به دنبال اعلام این خبر تحقیقات از سوی بازپرس شعبه سوم دادسرای امور جنایی تهران آغاز شد.بررسی‌ها نشان می‌داد ساعت ۶ عصر همان روز مرد میانسال به بیمارستان منتقل شده اما شدت جراحات، مرگ او را رقم زده است. این درحالی بود که برادر ۶۰ ساله این مرد مدعی بود که برادرش اقدام به خودزنی کرده است. اما بررسی‌های متخصصان پزشکی قانونی حکایت از آن داشت که ضربات وارده نمی‌تواند خودزنی باشد.

 

اولین عکس ها از خانم وکیل و صحنه قتل در لنگرود / دهیار با شلیک گلوله قاتل فرزانه شد + جزییات

صبح دیروز دهیار سابق یکی از روستاهای شهرستان لنگرود، مقابل دادگستری این شهرستان با وکیل خود درگیر می شود و با شکلیک گلوله، وی را به قتل می رساند.سرهنگ محمدرضا جعفری خیرخواه در تشریح این خبر گفت : کاراگاهان آگاهی لنگرود بعد از مطلع شدن از قتل یک خانم ۴۱ ساله در شهرستان لنگرود جهت بررسی موضوع در محل حاضر شدند.