اخبار روز حوادث ؛ رئیس دادگاه های عمومی و انقلاب تهران: متهمان پرونده کانال‌های تلگرامی به یک تا ۵ سال حبس محکوم شدند

نگام ، حوادث _ آموزش‌و پرورش لو رفتن سوالات امتحان نهایی را تایید کرد+جزییات ، یک دختر بخاطر اعتیاد مرا رها کرد، من هم برای انتقام از او، به چند دختر تجاوز کردم و چند خبر دیگر ، از مهم ترین اخبار روز حوادث بوده اند که همراه با لینک و خلاصه ای از خبر در ذیل می آید :

 

رئیس دادگاه های عمومی و انقلاب تهران: متهمان پرونده کانال‌های تلگرامی به یک تا ۵ سال حبس محکوم شدند

رئیس دادگاه های عمومی و انقلاب تهران گفت: تعدادی از متهمان پرونده های جرایم شبکه های تلگرامی به حبس تا پنج سال محکوم شدند.عباس پوریانی روز چهارشنبه افزود: دادگاه های مربوطه با حضور متهمان و وکلای آنان برگزار شد و هنوز پرونده هایی هست که احتمالا تعدادی به صورت غیابی رسیدگی می شود.رئیس دادگاه های عمومی و انقلاب تهران با بیان اینکه برخی شبکه های تلگرامی قبل از فیلتر شدن، به دلیل انتشار مطالبی برخلاف قوانین و مقررات، شاکیان متعددی داشته اند، اظهار داشت: بر اساس قانون افرادی که در معرض توهین قرار می گیرند، حق شکایت کیفری از فرد اهانت کننده برای آنها محفوظ است.

 

آموزش‌و پرورش لو رفتن سوالات امتحان نهایی را تایید کرد+جزییات

صبح امروز خبری مبنی بر لورفتن سوالات امتحان نهایی دانش‌آموزان در تلگرام منتشر شده که براساس اظهارات مشاور مدیر کل آموزش و پرورش شهر تهران این مساله مربوط به تهران نمی‌شود. علیرضا راه‌پیما در این باره گفت: این سوالات به هیچ وجه از شهر تهران لو نرفته و علت آن هم خیلی روشن است، زیرا ما روی برگه‌های امتحان نهایی بکگراند زده بودیم.

 

کلاهبرداری ۸۳ میلیارد ریالی در قالب شرکت سرمایه‌گذاری در بورس

سردار «علی‌اکبر جاویدان» گفت: جرایم اقتصادی یکی از چالش‌های موجود است که می‌تواند تهدیدی برای امنیت کشور باشد.این مقام ارشد انتظامی استان با اشاره به تبعات و آثار منفی جرایم اقتصادی در نظام اقتصادی کشور، افزود: تبعات اجتماعی این گونه جرایم عموم افراد جامعه را در بر می‌گیرد.جاویدان به عزم جدی پلیس آگاهی در برخورد با پدیده جرایم اقتصادی اشاره و خاطرنشان کرد: در همین راستا و در پی مدت‌ها کار اطلاعاتی و پلیسی، عامل اخلال در نظام اقتصادی در گلستان شناسایی و دستگیر شد.

 

یک دختر بخاطر اعتیاد مرا رها کرد، من هم برای انتقام از او، به چند دختر تجاوز کردم

آنها پی بردند خودرو موردنظر چند روز پیش سرقت شده است. مأموران سپس دستور توقف به راننده دادند اما او با شنیدن دستور مأموران پلیس پای خود را روی پدال گاز فشرد و سرعت خود را اضافه کرد. به‌این‌ترتیب تعقیب و گریز خودرو پژوپرشیا و خودرو پلیس در خیابان‌های شمال تهران آغاز شد. پس از چند دقیقه راننده پژوپرشیا به یکی از تقاطع‌هایی رسید که چراغ راهنمایی رانندگی داشت. به همین دلیل چاره‌ای جز توقف برای او نماند اما راننده جوان که می‌دانست مأموران همچنان در تعقیب او هستند، پس از توقف پشت چراغ راهنمایی رانندگی با پای پیاده اقدام به فرار کرد.

 

قاتل ندا بیمار بود، محاکمه برگزار نشد /مادر ندا دچار فراموشی شده

همشهری نوشت:درحالی‌که مردم مشهد منتظرند قاتل ۴۱ ساله که دختربچه‌ای افغان به نام ندا را پس از آزار و اذیت به قتل رسانده بود، پای میز محاکمه رفته و مجازات شود اما بیماری قاتل تا حالا ۲بار جلسه محاکمه او را به تعویق انداخته است. پرونده قتل ندا، دختربچه ۶ساله افغان شامگاه ۷فروردین امسال به جریان افتاد. آن شب ندا درحالی‌که زنبیل قرمزرنگی به‌دست داشت برای خرید نان از خانه‌شان در شهرک شهیدرجایی مشهد بیرون رفت. نانوایی تا خانه‌ آنها فاصله زیادی نداشت و مرد نانوا او و خانواده‌اش را به خوبی می‌شناخت.

 

زن وشوهری که بچه دار نمی شدند،کودک۱۶ماهه را در حرم امام رضا دزدیدند/کودک به آغوش خانواده برگشت

عصر یکشنبه خانواده مرادی‌زاده که از چند روز قبل از یزد برای زیارت به مشهد رفته بودند راهی حرم امام رضا(ع) شدند. زن و شوهر جوان همراه محمدپرهام- ۱۶ماهه- و محمد پارسا – ۶ساله- در صف نمازگزاران قرار گرفتند و منتظر اذان شدند.در این بین محمد پرهام که پیش مادرش بود ناگهان ناپدید شد. زن جوان که تازه متوجه ماجرا شده بود از شوهرش کمک خواست تا فرزندشان را پیدا کنند. آنها در میان ازدحام حرم همه جا را جست‌وجو کردند و حتی از خادمان حرم هم کمک خواستند اما این تلاش‌ها فایده‌ای نداشت و نتوانستند پسر ۱۶ماهه را پیدا کنند.